« < 59 60 61 62 63 64 65 > »

Gratulacje!

poniedziałek, 14 czerwca 2010r.

Gratulacje dla G. Madej. P. Silczuk, W. Nowak, K. Lemparta i A. Poźniaka za zajęcie III miejsca w Turnieju Piłki Plażowej "Czwórki mieszane", organizowanym przez MOS Kraków -Nowa Huta. A. Poźniak zdobył tytuł "Najlepszego zawodnika atakującego" turnieju.

Katyń - ocalić od zapomienia!

piątek, 11 czerwca 2010r.

W środę, 2 czerwca 2010 r., uczciliśmy pamięć majora J. K.Rajtara. Dziękujemy wszystkim gościom, którzy swoją obecnością uświetnili naszą uroczystość. Szczególne podziękowania kierujemy do tak licznie przybyłej Rodziny majora Rajtara.

Gratulujemy!

piątek, 11 czerwca 2010r.

Gratulacje dla naszych uczniów:A. Siudy, K. Banasika i K. Piskorza za zajęcie I miejsca w Multimedialnym Konkursie "Bezpieczni w szkole", organizowanym przez Krakowską Straż Miejską i XII LO.

Pomoc dla powodzian

piątek, 11 czerwca 2010r.

W przyszłym tygodniu, w związku z nową propozycją Stowarzyszenia Wiosna, nasi wolontariusze pojadą do Gorlic (woj. małopolskie) z pomocą dla POWODZIAN.

Pomagamy POWODZIANOM!

piątek, 11 czerwca 2010r.

Drodzy Absolwenci i Przyjaciele Szkoły! Zwracamy się do Was z prośbą o włączenie się do akcji pomocy POWODZIANOM, którą organizuje Stowarzyszenie WIOSNA - Szlachetna Paczka. Prosimy o wsparcie finansowe POWODZIAN. Z dumą oświadczamy że grupa absolwentów włączyła się już w naszą akcję.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Rodzicom, którzy odpowiedzieli na nasz apel podczas poniedziałkowej zbiórki pieniędzy dla POWODZIAN.

Zebrania Rodziców

poniedziałek, 07 czerwca 2010r.

7 czerwca zapraszamy Rodziców uczniów klas pierwszych na godzinę 17.30 do sali gimnastycznej, na spotkanie z Dyrektorem Szkoły, a następnie na spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach.
Zapraszamy Rodziców uczniów klas drugich na godzinę 18.00 do sali gimnastycznej, na spotkanie z Dyrektorem Szkoły, a następnie na spotkania z wychowawcami w wyznaczonych salach.

Hermin

sobota, 05 czerwca 2010r.

Zapraszamy uczniów do udziału w kursie "Matematyka? Spróbuj e-learningowo!"
Szczegóły na stronie www.hermin.edu.pl lub u prof. Bernardety Wójtowicz.

Informacja o wypłacie stypendiów szkolnych za okres I-VI 2010

piątek, 28 maja 2010r.

Wypłata stypendiów szkolnych oraz odbiór decyzji odbywać się będzie w następujących dniach:

8 czerwiec 2010 roku w godzinach 8.00-14.00
9 czerwiec 2010 roku w godzinach 8.00-13.00
10 czerwiec 2010 roku w godzinach 10.00-13.00
11 czerwiec 2010 roku w godzinach 10.00-13.00
14 czerwiec 2010 roku w godzinach 13.00-15.00

Warunkiem wypłaty stypendiów jest przedłożenie imiennych (na wnioskodawcę lub ucznia) oryginalnych rachunków lub faktur i akceptacja ich przez dyrektora szkoły.

Fakt odbioru stypendium potwierdza na liście swoim podpisem wnioskodawca lub osoba upoważniona przez wnioskodawcę. W tym samym dniu do odbioru jest także decyzja o przyznaniu stypendium.

Zapraszamy do gabinetu pedagoga szkolnego z dowodem osobistym.

Program uroczystości posadzenia Dębu Pamięci

czwartek, 27 maja 2010r.

Dnia 2 czerwca posadzimy Dąb Pamięci majorowi Janowi Kantemu Rajtarowi, oraz odsłonimy tablicę pamiątkową.

Program uroczystości:

godz. 9.00 - "Pamięci tych, o których nie można było pamiętać" - przedstawienie uczniów III LO, sala teatralna przy kościele św. Józefa Oblubieńca NMP os. Kalinowe 5 w Krakowie;

godz. 10.15 - Msza św. w kościele św. Józefa Oblubieńca NMP os. Kalinowe 5 w Krakowie;

godz. 11.30 - Przemarsz pod budynek III Liceum Ogólnokształcącego, os. Wysokie 6 w Krakowie, odsłonięcie i poświęcenie tablicy pamiątkowej, posadzenie Dębu Pamięci;

godz. 12.00 - Spotkanie w szkole.

wtorek, 25 maja 2010r.

Gratulacje dla Kamila Pyci za zdobycie wyróżnienia w Turnieju Jednego Wiersza "O laur Jubilata" w ramach Spotkań Młodych Poetów Krakowa, organizowanych przez MDK im. K. I. Gałczyńskiego pod patronatem "Dziennika Polskiego".

wtorek, 25 maja 2010r.

Gratulujemy Joannie Szewczyk wyróżnienia w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Chemicznej dla uczniów klas trzecich organizowanym przez Zakład Dydaktyki Chemii UJ.

piątek, 21 maja 2010r.

Gratulujemy Sławomirowi Bukowcowi wyróżnienia w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Chemicznej dla uczniów klas drugich, organizowanym przez Zakład Dydaktyki Chemii UJ.

Ewaluacja zewnętrzna

piątek, 21 maja 2010r.

Z zadowoleniem informujemy, że ewaluacja zewnętrzna w naszej szkole: w obszarze efekty działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej oraz innej działalności statutowej zakończyła się ogólną oceną na poziomie B, oznaczającym wysoki stopień wypełniania wymagań przez szkołę.

Matura 2010

czwartek, 29 kwietnia 2010r.

Wszystkich poprawiających wynik matury prosimy o odbiór kodów z sekretariatu Szkoły oraz o zapoznanie się z miejscem zdawania egzaminu (numer sali).
Prosimy o przybycie 30 minut przed godziną rozpoczęcia egzaminu.

Gratulacje!!!

poniedziałek, 26 kwietnia 2010r.

W XXI Młodzieżowych Prezentacjach Teatralnych "TEATR MOICH MARZEŃ", organizowanych przez Centrum Młodzieży im. H. Jordana i Teatr im. J. Słowackiego spektakl klasy 2a "Odnowiciel świata" w reżyserii Michała Salwińskiego otrzymał I nagrodę. Gratulujemy sukcesu!

« < 59 60 61 62 63 64 65 > »
strona 62 z 67