« < 62 63 64 65 > »

Spotkanie z prof. Antonim Downarem i Maciejem Miezianem

czwartek, 28 maja 2009r.

Czy wiesz co wydarzyło się 4 czerwca 1989 roku? Czy wiesz czym była kiedyś Solidarność? Czy wiesz dlaczego ważna jest pamięć o naszej przeszłości?

O tym między innymi dowiesz się uczestnicząc w spotkaniu z goścmi: prof. Antonim Downarem i Maciejem Miezianem, którzy rozmawiać będą na temat: "Dzień 4 czerwca 1989 w mojej pamięci, postaci, miejsca, wydarzenia." Spotkanie odbędzie się w czwartek 4 czerwca o godz. 17.30 w Naszej Trójce.

Serdecznie zapraszamy!

Dzień Sportu

środa, 27 maja 2009r.

W poniedziałek 1 czerwca w naszym liceum odbędzie się Dzień Sportu.

Szczegóły na plakatach w szkole.

Serdecznie zapraszamy!

Projekt - Matematyka? Spróbuj e-learningowo

piątek, 15 maja 2009r.

W kwietniu odbyło się w naszej szkole spotkanie z przedstawicielami firmy GINT, którzy realizują projekt "Matematyka? Spróbuj e-learningowo. Innowacyjne formy edukacji dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych."

Projekt dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i realizowany jest pod nadzorem Ministerstwa Edukacji Narodowej. Są to bezpłatne kursy matematyki.

Więcej informacji na stronie www.hermin.edu.pl

Konkurs Poetycki

czwartek, 30 kwietnia 2009r.

Anita Staszczak - uczennica klasy II B uzyskała I miejsce w Konkursie Poetyckim, organizowanym przez Centrum Kultury im. C. K. Norwida w Krakowie.

Paweł Głowiak - uczeń klasy I F zajął III miejsce.

Natalia Cichy została wyróżniona.

Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 maja

środa, 29 kwietnia 2009r.

Dzisiaj uczciliśmy rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 maja.

Dziękujemy pani profesor. J. Murzyn oraz uczniom klasy 2h za przygotowanie uroczystości.

Turniej piłki nożnej o puchar Dyrektora III Liceum

wtorek, 28 kwietnia 2009r.

Rozpoczyna się Turniej piłki nożnej o puchar Dyrektora III Liceum Ogólnokształcącego.

Wszystkim biorącym w nim udzial życzymy powodzenia.

Sukces klasy I a

poniedziałek, 27 kwietnia 2009r.

Dzisiaj klasa I a odebrała wyróżnienie za spektakl "Orfeusz w Hadesie" na XX Młodzieżowych Przeglądach Teatralnych "Teatr moich marzeń".

Serdecznie gratulujemy!

Pożegnanie maturzystów

piątek, 24 kwietnia 2009r.

Dzisiaj pożegnaliśmy maturzystów!

Po Mszy świętej w kościele pw. św. Józefa odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego dla klas 3 w auli w domu parafialnym na os. Kalinowym. Wręczono świadectwa z wyróżnieniem i pamiątkowe dyplomy.

Naszym absolwentom życzymy powodzenia i połamania piór podczas egzaminów maturalnych!

Laureat Okręgowej Olimpiady Języka Łacińskiego

wtorek, 21 kwietnia 2009r.

Tomasz Kurzydło z klasy 3 a został laureatem Okręgowej Olimpiady Języka Łacińskiego (opiekun profesor Ewa Czadowska).

Wyniki międzyszkolnych zawodów matematycznych

wtorek, 07 kwietnia 2009r.

Wyniki międzyszkolnych zawodów matematycznych.

Klasy III ogólne:

Aleksandra Bonek kl. 3d - laureatka - opiekun prof. K. Misterka
Dominik Mucharski kl. 3h - finalista - opiekun prof. A. Nowak

Klasy III matematyczne

Damian Sierpiński kl. 3f - finalista - opiekun prof. K. Misterka

Ogólnopolski konkurs wiedzy o internecie Dialnetmasters

niedziela, 05 kwietnia 2009r.

Drużyna z naszego liceum "Blue screen" zakwalifikowała się do II etapu Ogólnopolskiego konkursu wiedzy o internecie Dialnetmasters.

Gratulujemy i trzymamy kciuki!

Wyniki quizu i konkursu Europejskiego Dnia Wiosny

czwartek, 02 kwietnia 2009r.

Wyniki quizu i konkursu Europejskiego Dnia Wiosny dla klas pierwszych:

I miejsce: dofinansowaie w wysokości 100 zł do zakupu pizzy dla całej klasy i wychowawcy klasa 1 d

II miejsce: dzień bez pytania i kartkówek: klasa 1 c

III miejsce: batoniki Kinder Bueno klasa 1 a

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.

« < 62 63 64 65 > »
strona 65 z 65