« < 64 65 66 67 68 69 70 > »

Program uroczystości posadzenia Dębu Pamięci

czwartek, 27 maja 2010r.

Dnia 2 czerwca posadzimy Dąb Pamięci majorowi Janowi Kantemu Rajtarowi, oraz odsłonimy tablicę pamiątkową.

Program uroczystości:

godz. 9.00 - "Pamięci tych, o których nie można było pamiętać" - przedstawienie uczniów III LO, sala teatralna przy kościele św. Józefa Oblubieńca NMP os. Kalinowe 5 w Krakowie;

godz. 10.15 - Msza św. w kościele św. Józefa Oblubieńca NMP os. Kalinowe 5 w Krakowie;

godz. 11.30 - Przemarsz pod budynek III Liceum Ogólnokształcącego, os. Wysokie 6 w Krakowie, odsłonięcie i poświęcenie tablicy pamiątkowej, posadzenie Dębu Pamięci;

godz. 12.00 - Spotkanie w szkole.

wtorek, 25 maja 2010r.

Gratulacje dla Kamila Pyci za zdobycie wyróżnienia w Turnieju Jednego Wiersza "O laur Jubilata" w ramach Spotkań Młodych Poetów Krakowa, organizowanych przez MDK im. K. I. Gałczyńskiego pod patronatem "Dziennika Polskiego".

wtorek, 25 maja 2010r.

Gratulujemy Joannie Szewczyk wyróżnienia w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Chemicznej dla uczniów klas trzecich organizowanym przez Zakład Dydaktyki Chemii UJ.

piątek, 21 maja 2010r.

Gratulujemy Sławomirowi Bukowcowi wyróżnienia w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Chemicznej dla uczniów klas drugich, organizowanym przez Zakład Dydaktyki Chemii UJ.

Ewaluacja zewnętrzna

piątek, 21 maja 2010r.

Z zadowoleniem informujemy, że ewaluacja zewnętrzna w naszej szkole: w obszarze efekty działalności dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej oraz innej działalności statutowej zakończyła się ogólną oceną na poziomie B, oznaczającym wysoki stopień wypełniania wymagań przez szkołę.

Matura 2010

czwartek, 29 kwietnia 2010r.

Wszystkich poprawiających wynik matury prosimy o odbiór kodów z sekretariatu Szkoły oraz o zapoznanie się z miejscem zdawania egzaminu (numer sali).
Prosimy o przybycie 30 minut przed godziną rozpoczęcia egzaminu.

Gratulacje!!!

poniedziałek, 26 kwietnia 2010r.

W XXI Młodzieżowych Prezentacjach Teatralnych "TEATR MOICH MARZEŃ", organizowanych przez Centrum Młodzieży im. H. Jordana i Teatr im. J. Słowackiego spektakl klasy 2a "Odnowiciel świata" w reżyserii Michała Salwińskiego otrzymał I nagrodę. Gratulujemy sukcesu!

Gratulujemy!!!

niedziela, 25 kwietnia 2010r.

Gratulujemy naszym uczennicom zajęcia prestiżowych miejsc w XVI edycji DNI NORWIDOWSKICH organizowanych przez Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida. W konkursie literackim I miejsce zajęła Wioletta Nowak, II miejsce Natalia Cichy, a III Marta Janeczek.

Olimpiada o Diamentowy Indeks AGH

wtorek, 20 kwietnia 2010r.

Uczeń klasy III F, Michał Salasa, został laureatem Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH z matematyki. Gratulujemy sukcesu!!!

Dzień Otwarty w III LO

piątek, 16 kwietnia 2010r.

Serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty w III Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Kochanowskiego w Krakowie, który odbędzie się 24 kwietnia 2010 r. w godzinach od 10.00 do 12.00.

Nabożeństwo w kościele św. Józefa

środa, 14 kwietnia 2010r.

Dnia 16 kwietnia 2010 roku o godzinie 7:40 uczcimy pamięć Ofiar sobotniej katastrofy nabożeństwem w kościele św. Józefa na os. Kalinowym.

Uwaga maturzyści

wtorek, 13 kwietnia 2010r.

Wszystkie książki i inne materiały biblioteczne należy oddać do dnia 23 kwietnia 2010 roku.

Kwesta

wtorek, 13 kwietnia 2010r.

Podczas kwesty 12 kwietnia na rzecz akcji "Katyń - Ocalić od Zapomnienia" zebraliśmy 510 zł 37 gr.

Wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy.

Pamięci Janusza Kurtyki

poniedziałek, 12 kwietnia 2010r.

Społeczność III LO im. Jana Kochanowskiego w Krakowie
w głębokim bólu łączy się z Rodziną naszego Absolwenta -
śp. Janusza Kurtyki.
Andrzeju, nasz drogi kolego, po śmierci Twojego Brata - w tych trudnych chwilach - jesteśmy z Tobą i Twoją Rodziną.

Cześć Waszej Pamięci!

niedziela, 11 kwietnia 2010r.

12 kwietnia 2010 roku o godzinie 10:50 uczcimy minutą ciszy pamięć ofiar katastrofy polskiego samolotu.

« < 64 65 66 67 68 69 70 > »
strona 67 z 71