ZAPRASZAMY NA

PO TRÓJCE!

wtorek, 16 stycznia 2018r.

W tegorocznym 26 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wzięło udział 39 wolontariuszy z naszej szkoły. Kwestowali "dla wyrównania szans w leczeniu noworodków" i zebrali 20 190,89 zł. Dziękujemy za poświęcony czas, wielkie serce, wytrwałość pomimo chłodu i uśmiech, dzięki którym składano datki do wośpowych puszek.

Finaliści Konkursu Wiedzy Chemicznej

wtorek, 16 stycznia 2018r.

Z prawdziwą radością informujemy, że szóstka naszych uczniów zakwalifikowała się do finału Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej. Są to uczniowie: Binkowski Michał, Odrobina Aleksandra oraz Wąsacz Anna z klasy 3 c, a także Bąk Paulina, Skóra Daria i Twardowska Ewelina z klasy 3 d. Gratulujemy i życzymy powodzenia na dalszych etapach.

Three Music Festival 2018

wtorek, 16 stycznia 2018r.

16 stycznia odbyła się już trzecia edycja Trójkowego festiwalu muzycznego, który podbił serca wielu uczniów 3LO. W tegorocznej edycji zaprezentowało się wielu wokalistów z naszej szkoły, ale i dwa zespoły: debiutujący Steel Order i kultowy Moron 5.Three Music Festival 2018 to muzyka filmowa i przednia zabawa.