Fekusz 2018

Nadejszla wiekopomna chwila, ażeby ogłosić wyniki Festiwalu Kultury Szkolnej w Trójce.
Z ogromną radością podajemy Wam wyniki niesamowitego festiwalu przepełnionego wszelkimi emocjami.

Po długich i bardzo intensywnych obradach Jury FekuSzu zadecydowało:



KATEGORIA: PRZEDSTAWIENIA:
1sza nagroda: THE SCAPEGOAT
2ga nagroda: TANNHAUSER
3cia nagroda: WIELKA IMPROWIZACJA


KATEGORIA: REŻYSERIA (przestawienia)
1sza nagroda: PIOTR SMOLEŃ 3H, MICHAŁ KOZUB 3H oraz MACIEJ DEREŃ 3H
2ga nagroda: KACPER BYLICA 3A


KATEGORIA: SCENARIUSZ (PRZEDSTAWIENIA)
1sza nagroda: PIOTR SMOLEŃ 3H oraz KACPER BYLICA 3A


KATEGORIA: GRA AKTORSKA (PRZEDSTAWIENIA)
1sza nagroda: MATEUSZ HAJDUK 3H oraz KACPER BYLICA 3A
2ga nagroda: MACIEJ DEREŃ 3H, PIOTR SMOLEŃ 3H oraz BARTEK NERĆ 3H
3cia nagroda: ANIA STRĄCZEK 2A , MIKOŁAJ GRZYB 3H oraz WOJCIECH KURA 3H


KATEGORIA: SCENOGRAFIA I KOSTIUMY (PRZEDSTAWIENIA)
1sza nagroda: KACPER BYLICA 3A oraz PIOTR SMOLEŃ 3H


KATEGORIA: FILM
1sza nagroda: SZTAB 2
2ga nagroda: JALAPENO


KATEGORIA: REŻYSERIA (FILM)
Nagroda: MATEUSZ HAJDUK 3H oraz KRYSTIAN MLECZKO 2A


KATEGORIA: SCENARIUSZ (FILM)
Nagroda: BARTEK NERĆ 3H


KATEGORIA: MONTAŻ (FILM)
Nagroda: KRYSTIAN MLECZKO 2A


KATEGORIA: OPRAWA MUZYCZNA (FILM)
Nagroda: JALAPENO (KRYSTIAN MLECZKO 2A)


KATEGORIA: NAGRODY AKTORSKIE (FILM)
1sza nagroda: PIOTR SMOLEŃ 3H, MIKOŁAJ GRZYB 3H, MATEUSZ HAJDUK 3H oraz TOMASZ MATLĘGA (absolwent)
2ga nagroda: KRZYSZTOF ZIĘBA 3B, KRZYSZTOF RUSZKOWSKI 3B oraz KACPER BYLICA 3A
3cia nagroda: ADAM GAJDA


KATEGORIA: MUSICAL i STANDARDY
1sza nagroda: IGOR MAJERCZAK 2H oraz JULIA SIEWNIAK 1B
2ga nagroda: PIOTR SMOLEŃ 3H oraz KRZYSZTOF ZIĘBA 3B


KATEGORIA: WOKALIŚCI (POZOSTAŁE GATUNKI)
1sza nagroda: ZOSIA STACHAK 3B, GABRYSIA MARAT 3B, NATALIA KLIMCZYK I ZUZANNA KOWALSKA 2B oraz WIKTORIA WYCZESANY 3A
2ga nagroda: KRYSTYNA WŁOŚCIAK 1B oraz LAURA LUKSA (XII LO)
3cia nagroda: KLAUDIA DONIEC 2H , PATRYK PSONKA 2G oraz ZUZANNA LACH 2C


KATEGORIA: ZESPOŁY
Nagroda: STEEL ORDER - MIKOŁAJ BZDYRA 2A oraz INSQUAR - GABRIELA MARAT 3B


KATEGORIA: TANIEC
1sza nagroda: WIKTORIA WYCZESANY 3A
2ga nagroda: KAMILA NECHAJEWICZ 2D
3cia nagroda: OLGA DZIUBEK 3E


Serdeczne podziękowania dla Bartka Bizańskiego za (odlotowy ;) !) pokaz magiczny.

Pragniemy również wyróżnić pomysłodawców i wykonawców scenek dramatycznych ( ;)) łączących poszczególne występy (powszechnie nazywanych: konferansjerką), ze szczególnym uwzględnieniem osoby-twórcy Bartosza Nercia.

Jury FeKuSzu przyznało nagrodę GRAND PRIX, za szczególne osiągnięcia i ogromny wkład artystyczny w Festiwal Trójki BARTOSZOWI NERCIOWI, PIOTROWI SMOLENIOWI, MATEUSZOWI HAJDUKOWI oraz KACPROWI BYLICY. Jury pragnie podkreślić wszechstronny wkład nagrodzonych we wszystkie Festiwale i docenić pomysłowość, kreatywność, zaangażowanie oraz ich ogromną pracę. Dziękujemy!

Jury również nagradza pozostałych artystów, którzy przez 3 lub 2 lata cieszyli nas swoimi występami: WOKALIŚCI : GABRIELA MARAT 3B (3 LATA) oraz ZOSIA STACHAK 3B (3 LATA), PIOTR SMOLEŃ 3H (2 LATA) oraz KRZYSZTOF ZIĘBA 3B (2 LATA)

TANCERZE:
MAREK DUDEK 3B (2 LATA), KAROLINA MATLĘGA 3F (2 LATA) oraz MARYSIA BIEDA (ABSOLWENTKA)

PRZEDSTAWIENIA:
KACPER BYLICA 3A (3 LATA) , MACIEJ DEREŃ 3H, PIOTR SMOLEŃ 3H (2 LATA) , ŁUKASZ ŁAZARSKI 3B (2 LATA), SANDRA LEWKOWICZ 3B (2 LATA) , BARTOSZ NERĆ 3H oraz MICHAŁ KOZUB 3H

FILMY:
MATEUSZ HAJDUK 3H (2 LATA) oraz BARTOSZ NERĆ 3H (2 LATA)

Fekusz 2017


Podziękowania dla Kasi Dudy i Jej ekipy oraz wszystkich wystepujących. Nie zawiodła wspaniała trójkowa publicznośc.

Oto wyniki:

Kategoria: spektakl
1 nagroda Bez skrupułów
2 nagroda Pieśń o Rolandzie
Wyróżnienie Czas miłości

Kategoria reżyseria i scenariusz:
1 nagroda twórcy Pieśni o Rolandzie
2 nagroda Bez skrupułów
Wyróżnienie za reżyserię Czas miłości

Kategoria : gra aktorska
1 nagroda Kacper Bylica, Mateusz Hajduk
2 nagroda Oliwia Bujak, Maciek Dereń
Wyróżnienie Bartosz Nerć i Łukasz Biskupski

Kategoria: taniec
1 nagroda Karolina Matlęga i Marek Dudek, oraz Natalia Pronobis (z zespołem)
2 nagroda Małgorzata Pierzynka
Wyróżnienie Maria Bieda

Kategoria: oprawa muzyczna
Nagroda Czas miłości i Bez skrupułów

Kategoria: scenografia
Nagroda Pieśń o Rolandzie

Nagroda za film SZTAB w kategorii: scenariusz, reżyseria, gra aktorska oraz montaż

Kategoria: wokaliści
Wokaliści z akompaniamentem:
1 nagroda Maria Bator, Gabriela Marat
2 nagroda Anna Cebula

Wokaliści bez akompaniamentu:
1 nagroda Natalia Klimczyk
2 nagroda Kasia Duda i Zosia Stachak
3 nagroda Kasia Węsierska i Krzysztof Zięba
Wyróżnienie : Piotr Smoleń oraz Jakub Kozerski i Paweł Wrona

Piosenka autorska:
1 nagroda Gabriela Marat
2 nagroda Maria Bator
3 nagroda Anna Cebula
Wyróżnienie dla autorki nadesłanych na Fekusz wierszy.

Za wszechstronność artystyczną na FEKUSZU 2017 został doceniony PIOTR SMOLEŃ

Kategoria prace plastyczne:
Cykl prac inspirowanych sztuką:
1 nagroda Natalia Nowak
2 nagroda Monika Grajda

Fotografia:
nagroda Aleksandra Kasperczyk

Rysunek
Nagroda Natalia Nowak

Na zdjęcia zapraszamy tutaj:

https://photos.google.com/share/AF1QipOC6Q3-ssUSyKD3LR-2pvyaQd6Z26bTohCtqcF2a_z8oPlYMiecL1At02wOuz5UQQ?key=NWpGNHp0bWJOTWpxMEdBeGhSc2NkWHJSWGY2aGV3

oraz

https://www.facebook.com/pg/AmatorkaW/photos/?tab=album&album_id=1381383291921515

Festiwal Kultury Szkolnej 2016 za nami


W tej edycji myślą przewodnią był absurd: Gala Absurdu, taki widniała napis podczas Gali.
Jak zwykle było 100% emocji, 100% zabawy i 100% zaangażowania.
Będziemy długo wspominać ten festiwal i już rozpoczynamy przygotowania do następnego.

Oto wyniki Festiwalu:

Nagroda specjalna dla Ewy Waśko i dla Przemka Pytla za wszystko dobre co robili dla Trójki przez 3 lata.

Kategori: spektakl:
1 nagroda 'Gniazdo Zmiji' oraz 'Moje pięć minut'

Kategoria gra aktorska:
1 Nagroda: Oliwia Bujak, Krzysztof Ruszkowski, Krzysztof Zięba, Ola Mikrut
Wyróżnienia: Daria Stachurska, Paweł Dobrowolski

Kategoria scenografia:
Autorzy scenografii do 'Gniazda Zmiji'

Kategoria scenariusz:
Justyna Jasińska

Kategoria reżyseria:
Łukasz Łazarski, Sandra Lewkowicz.

Kategoria taniec:
1 nagroda: Pamela Lisek, Maria Bieda
2 nagroda: Małgorzata Pierzynka
3 nagroda: Karolina Kotyza
Wyróżnienia: Alek Goroll-Kaszewski i Grzegorz Szewczyk oraz Karolina Matlęga i Marek Dudek

Kategoria zespół:
Rewelka Kwadrat

Kategoria nagrody muzyczne:
Wyróżnienie dla Daniela Kowalskiego za podkład muzyczny

Kategoria śpiew:
1 nagroda: Gabrysia Marat i Zosia Stachak
2 nagroda: Piotr Smoleń
3 nagroda: Maria Bator, Anna Cebula
Wyróżnienia: Karolina Kubik i Kasia Węsierska

Kategoria fotografia:
I miejsce Julia Kręcioch
II miejsce Marta Przybylska
III miejsce Marta Przybylska

Kategoria rysunek:
I miejsce Katarzyna Bonek
II miejsce Katarzyna Bonek
III miejsce Piotr Sudoł

Kategoria obraz:
I miejsce Weronika Wisz
II miejsce Natalia Zając

Kategoria bilet:
Anna Kotniewicz

Kategoria plakat:
1 nagroda: Zosia Stachak
2 nagroda: Gniazdo żmiji
3 nagroda: Piotr Smoleń
Wyróżnienie: Rewelka Kwadrat

Nagroda dla całej konferansjerki ze szczególnym wyróżnieniem: Małgosi Pierzynki, Kacpra Bylicy, Kasi Dudy, Bartosza Nercia, Kamila Sieji, Pawła Wrony oraz dla Tomasza Matlęgi za wspaniały film.

Zdjęcia z eliminacji:
https://picasaweb.google.com/102560338510946448310/Fekusz2016Eliminacje

Zdjęcia z Gali:
https://picasaweb.google.com/102560338510946448310/FeKuSz2016GALA

Ponadto zapraszamy do Fejsbukowej grupy: Fekusz w Trójce, aby jeszcze bardziej poczuć to co dzieje się w Trójce, kiedy Fekusz rządzi!

Fekusz 2015

Kolejna edycja naszego Festiwalu za nami. Wspaniała zabawa, rewelacyjne występy i wiele nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Żegnamy klasę 3b, która przygotowała rewelacyjną konferansjerkę na czele z:

Dominiką Waksmundzką i Oliwią Kuc, oraz Karolem Macałą i Adamem Stelmachowskim. Towarzyszyli im wspaniali tancerze i wokaliści.

Zapraszamy do galerii, która przypomni jak to było na próbach, eliminacjach i na Gali, która jak co roku odbywa się w Teatrze Łaźnia Nowa:
https://plus.google.com/photos/102560338510946448310/albums?banner=pwa

Dostępny jest również film z fekuszowej Gali:
https://www.youtube.com/watch?v=vipLN2nApZU&feature=youtu.be

Znacznie więcej szczegółów dotyczących naszego jedynego i niepowtarzalnego Fekuszu znajduje się na Faceboku, na stronie Trójka Nowa Huta, w grupie: Fekusz w Trójce.

Wyniki Festiwalu Kultury Szkolnej 2014

Wielkie podziękowania dla klasy 2b, która bardzo licznie wystąpiła w FeKuSzu

Kategoria przedstawienie: 'Ślubuję ci', klasa 2b

Kategoria gra aktorska: 1sze miejsce Magda Latała,
2gie miejsce Angelika Góra,
wyróżnienia dla pozostałych aktorek

Kategoria scenariusz: autorki scenariusza do przedstawienia, klasa 2b

Kategoria taniec: 1sze miejsce Grzegorz Szewczyk i Ewa Waśko oraz Shakhnoza Jasica,
2gie miejsce Adrian Szczęch i Amelia Letniowska,
3cie miejsce Paula Fundament,
wyróżnienie Dominika Waksmundzka i Michał Steczek

Kategoria zespoły: 1sze miejsce klasa 3f, 2gie miejsce klasa 2g

Kategoria instrumentaliści: 1sze miejsce Michała Zdanowski,
wyróżnienia Piotr Królikowski oraz Przemysław Pytel

Kategoria wokaliści: 1sze miejsce Klaudia Pędziwiatr,
2gie miejsce Ewelina Bienias,
3cie miejsce Paulina Kaczor,
wyróżnienie Patrycja Grądzik

Zdjęcia z festiwalu znajdują się tutaj.

Ruszył FEKUSZ 2014!!!!

Zapraszamy do współpracy!

Dla przypomnienia zamieszczam Regulamin.

Festiwal Kultury Szkolnej 2013 za nami. Jak co roku Gala odbyła się w Teatrze Łaźnia Nowa. Gościem honorowym była pani Ewa Lipska. Poniżej przedstawiamy wyniki Festiwalu. Zdjęcia można oglądać tutaj

Wyniki FeKuSzu 2013:

Kategoria spektakl:
1 miejsce 'Certitude'
3 miejsce 'Co się stało z nasza klasą?' oraz 'Herkules'
wyróżnienie dla: "Przeznaczenia nie oszukasz'

Kategoria gra aktorska:
1 miejsce Angelika Klik
2 miejsce Paulina Dziekan
wyróżnienia dla:
Karoliny Witek, Elżbiety Pociej, Pauliny Bebak, Katarzyny Wójcik


Kategoria taniec:
1 miejsce Paula Fundament
2 miejsce 'Cynamon' oraz Taniec towarzyski

Kategoria instrumentalista:
1 miejsce Mateusz Kalinowski

Kategoria zespół:
Wyróżnienie dla zespołu z 2f (wraz z gośćmi)

Kategoria śpiew:
1 miejsce Paulina Kaczo

Kategoria teatr tańca:
1 miejsce 'Mamo!'

Kategoria scenariusz:
Nagroda dla Angeliki Klik
Nagroda dla Michała Ostachowicza i Michała Stanisławczyka za tekst i wykonanie utworów hip hopowych
Wyróżnienie dla B-Boya za układ taneczny w spektaklu

Kategoria praca plastyczna:
1 miejsce : Łyżka....Jakub Zawadziński
Wyróżnienie: wycinanki (25 i 30) Jakub Zawadziński

Kategoria Rysunek:
1 miejsce (rys.22) Natalia Mikołajczyk
2 miejsce (rys.20) Natalia Mikołajczyk oraz (rys.1) Patrycja Sasnal
3 miejsce (rys. 21) Natalia Mikołajczyk
Wyróżnienia: (rys. 55 i 58) Anita Sołtys, (rys. 41) Krzysztof Klus, (rys.24) Natalia Mikołajczyk.

Kategoria fotografia:
1 miejsce (fot.14) Zofia Łojek
2 miejsce (fot.18) Zofia Łojek
3 miejsce (fot.15) Zofia Łojek
Wyróżnienia: (fot.31) Barbara Mierniczek, (fot. 17) Zofia Łojek, (fot.33) Barbara Mierniczek, Katarzyna Wnęk.


Jury postanowiło docenić wszystkich twórców (autorów i wykonawców) kreatywnej oprawy FeKuSzU 2013. Jury szczególnie docenia zaangażowanie, entuzjazm, współpracę klasy 1b ze spektaklem "Herkules', oddające idee FeKuSzu w Trójce.
Serdeczne podziękowania dla absolwentów: Zosi Garzeł (śpiew), Ewy Kaniowskiej (fotografia), Ani Dziechciarczyk (taniec arabski), Artura Szweda (śpiew), Bartosza Forysia (perkusja), Michała Wierby (jazz), Kuby Pasternaka (występ konferansjerski) i Tomasza Soczewki i Tomasza Krawczyka (foto).



Wyniki FeKuSz'u 2010/2011!

W zakładce Informacje dostępne sa wyniki tegorocznego Festiwalu Kultury Szkolnej! Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z nimi.
Natomiast tutaj można obejrzeć zdjęcia z przygotowań, eliminacji i Gali!

Ruszył FeKuSz 2010!

Od początku września trwają przygotowania do FeKuSz-u - Festiwalu Kultury Szkolnej - corocznego święta uczniów, podczas którego mogą oni zaprezentować swoje zdolności. Zdjęcia z przygotowań dostępne są tutaj.