Twoja przeglądarka jest przestarzała, by przeglądać tą stronę wybierz nowsze rozwiązanie.
Spread Firefox Affiliate Button Opera, the fastest and most secure web browser

Laureaci konkursów, finaliści olimpiad przedmiotowych, osiągnięcia sportowe oraz inne osiągnięcia uczniów III LO w roku szkolnym 2006/2007



Matematyka



Laureaci Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych w roku szkolnym 2006/2007
  • Damian Sierpiński (klasa I f) - poziom rozszerzony
  • Aleksandra Bonek (klasa I d) - poziom podstawowy
  • Dominik Mucharski (klasa I h) - poziom podstawowy

Finaliści Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych w roku szkolnym 2006/2007

  • Elwira Czerska (klasa III h) - poziom podstawowy



Chemia



  • Magdalena Wis (klasa III g) - Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej
  • Anna Dudek (klasa III d) - Wyróżniona w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Chemicznej
  • Krzysztof Czamara (klasa II g) - Wyróżniony w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Chemicznej
  • Łukasz Michalik (klasa II e) - Wyróżniony w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Chemicznej



Wychowanie fizyczne



Lista zawodników grających w zespołach 2006/2007

Piłka siatkowa dziewcząt II liga - I miejsce - awans do ligii pierwszej

  1. Kabat Beata
  2. Lont Beata
  3. Piórkowska Paulina
  4. Klaja Magdalena
  5. Janawa Anna
  6. Błaut Iwona
  7. Wortman Marta
  8. Słodkowska Anna

Piłka koszykowa dziewcząt I liga

  1. Moryto Anna
  2. Syrek Karolina
  3. Dunaj Katarzyna
  4. Wielgus Aleksandra
  5. Nowak Agata
  6. Kwiatkowska Kaja
  7. Drążek Aleksandra
  8. Bonek Aleksandra
  9. Chytry Iwona

Piłka ręczna dziewcząt

  1. Tymkowska Marta
  2. Bubak Agnieszka
  3. Skowron Ewa
  4. Toć Maria
  5. Słodkowska Anna
  6. Wójcik Urszula
  7. Woźniak Magdalena
  8. Święder Agnieszka
  9. Twardosz Ewelina
  10. Smus Wioletta

Piłka siatkowa chłopców - II liga - I miejsce - awans do ligii pierwszej

  1. Juszczyk Rafał
  2. Sikora Mateusz
  3. Kijania Dariusz
  4. Moryto Mikołaj
  5. Pazera Przemysław
  6. Maj Mateusz
  7. Mosur Bartek
  8. Gawlik Piotr
  9. Kowalski Michał
  10. Tomczyk Sławomir

Piłka nożna chłopców - I liga - I miejsce - mistrz Krakowa

  1. Jagła Marcin
  2. Wiśniewski Andrzej
  3. Mosur Bartek
  4. Żyła Paweł
  5. Woda Rafał
  6. Rojek Maciej
  7. Krzysztofik Rafał

Piłka koszykowa chłopców - I miejsce - mistrz Krakowa

  1. Rybka Mateusz
  2. Glazor Piotr
  3. Moryto Mikołaj
  4. Piskorz Paweł
  5. Korba Patryk
  6. Jakubaszek Piotr
  7. Sajdak Paweł
  8. Ziętara Michał
  9. Trela Wojciech



Przysposobienie obronne


I Konkurs Wiedzy Morskiej - "Polska leży nad Bałtykiem"

I miejsce

  • Ptak Danuta
  • Ryndak Anna
  • Budzik Maciej

Międzynarodowa Liga Strzelecka

III miejsce

  • Borkowski Karol
  • Łysek Dominik
  • Plewa Dariusz
© 2010 III Liceum Ogólnokształcące
Krzysztof Piskorz