Laureaci konkursów, finaliści olimpiad przedmiotowych, osiągnięcia sportowe oraz inne osiągnięcia uczniów III LO w roku szkolnym 2008/2009

Stypendium Edukacyjne Miasta Krakowa 2008/2009 otrzymała:

Aleksandra Bonek z klasy IIId – (wychowawczyni pani Marzena Gałuszka)

Stypendium naukowe Prezesa Rady Ministrów 2008/2009 otrzymał:

Dominik Mucharski z klasy IIIh, (wychowawczyni pani. Marta Fugiel)

Tytuł Najlepszego Absolwenta III Liceum Ogólnokształcącego
im. J. Kochanowskiego i Medal Szkoły
otrzymali:

Grzegorz Gawłowski z klasy III F ( wychowawca p. B. Salwa)
Damian Sierpiński z klasy III F ( wychowawca p. B. Salwa)

Sylwii Mikulec (klasa III d) – finalistce etapu centralnego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej
oraz Damianowi Sierpińskiemu (klasa III F) laureatowi Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH

Serdecznie gratulujemy wyróżnionym uczniom i życzymy dalszych sukcesów.
Dyrekcja szkoły

Laureaci Olimpiady o Diamentowy Indeks AGH
Damian Sierpiński (klasa III f) Laureaci Międzyszkolnych Zawodów Matematycznych w roku szkolnym 2008/2009
Aleksandra Bonek (klasa III d) – poziom podstawowy