Twoja przeglądarka jest przestarzała, by przeglądać tą stronę wybierz nowsze rozwiązanie.
Spread Firefox Affiliate Button Opera, the fastest and most secure web browser

Laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych i ich opiekunowie

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego

Mirosława Bułat - finalista 1979 r. – Jan Bujak

Magdalena Marszałek – laureatka 1983 r. – Jan Kamiński

Łukasz Badula – finalista 1994 r. – Jan Kamiński

Monika Kalarus – finalistka 1994 r. – Jan Kamiński

Joanna Marzec – finalistka 1994 r. – Jan Kamiński

Elżbieta Kaproń – finalistka 1995 r. – Ligia Wirtel

Iwona Wyskiel – laureatka 1996 r. – Jolanta Pyś -Miklasz

Sławomir Spasiewicz – laureat 1997 r – Ligia Wirtel

Agnieszka Pawłowska – finalistka 1997 r. – Ligia Wirtel

Emilia Branny – finalistka 1997, 1998 r. – Jolanta Pyś-Miklasz

Anna Nawara – finalistka 1998 r. – Jolanta Pyś-Miklasz

Katarzyna Kobylarczyk – finalistka 1999 r. – Ligia Wirtel

Justyna Luty - finalistka 1999 r. – Ligia Wirtel

Mateusz Skucha - finalista 1999 r. - Małgorzata Bugajska-Solarz

Joanna Staniszewska - finalistka 1999 r. – Jolanta Pyś-Miklasz

Anna Szustkiewicz - finalistka 1999 r. – Jolanta Pyś-Miklasz

Anna Wawrzynkiewicz - finalistka 1999 r. – Jolanta Pyś-Miklasz

Barbara Kowalska – finalistka 2000 r. - Małgorzata Bugajska-Solarz

Barbara Filipowska – finalistka 2001 r. - Małgorzata Bugajska-Solarz

Anna Plichta – finalistka 2001 r. – Ligia Wirtel

Magdalena Bażela –finalistka 2002 r. – Ligia Wirtel

Anna Ficek – finalistka 2003 r. – Jolanta Pyś-Miklasz

Edyta Woźniak – finalistka 2003 r. – Jolanta Pyś-Miklasz

Maciej Kowalski – finalista 2003 r. - Małgorzata Bugajska-Solarz

Magdalena Sadłocha – finalistka 2006 r. - Ligia Wirtel


Olimpiada Języka Angielskiego

Agnieszka Czermak – finalistka 1990 r. – Barbara Kokosińska

Tomasz Murdza – laureat 1992 r. - Agnieszka Pająk

Monika Kalarus – finalistka 1994 r. – Barbara Kokosińska

Joanna Zygmunt – finalistka 1997 r. - Agnieszka Pająk

Emilia Branny – finalistka 1997, 1998 r. – Robert Duda

Sebastian Florek – Paszkowski – laureat 1998 r. – Agata Adamska

Sebastian Florek – Paszkowski – laureat 1999 r. – Agata Adamska

Marta Latasiewicz – laureatka 1999 r. - Agnieszka Pająk

Ewa Szpila – finalistka 1999 r. - Agnieszka Pająk

Joanna Janowiak – finalistka 2004 r. – Dorota Pietrzyk


Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie i Świecie Współczesnym

Bogusław Maniecki – finalista 1979 r. – Janina Lipińska

Igor Styn – laureat 1983 r. – Lidia Wiśniowska

Robert Parys – finalista 1983 r. – Janina Lipińska

Artur Durbacz – finalista 1984 r. – Antoni Downar

Jan Koziara – finalista 1984 r. – Antoni Downar

Robert Baran – finalista 1985 r. – Antoni Downar

Paweł Wołoch – laureat 1988 r. – Antoni Downar


Olimpiada Języka Niemieckiego

Anna Chowaniec – laureatka 1980 r. – Danuta Hamułka

Małgorzata Łysik – laureatka 1982 r. – Danuta Hamułka

Józefa Potok – laureatka 1983 r. – Danuta Hamułka

Barbara Konopka – finalistka 1986 r. – Danuta Hamułka

Piotr Bukowski – laureat 1989 r. – Danuta Hamułka

Grzegorz Zaręba – finalista 1989 r. – Danuta Hamułka


Olimpiada Historyczna

Janusz Kurtyka – finalista 1978 r.- Janina Lipińska

Janusz Kurtyka – finalista 1979 r. – Janina Lipińska

Marta Cygan – finalistka 1983 r. – Lidia Wiśniowska

Bogusław Mielec – finalista 1983 r. – Janina Lipińska

Artur Kowalik – finalista 1986 r. – Antoni Downar

Wojciech Langowski – finalista 1992 r. – Lidia Wiśniowska

Karol Tatara – laureat 1998 r. – Joanna Wolska

Andrzej Bujnowicz – finalista 2001 r.- Joanna Wolska


Olimpiada Artystyczna

Andrzej Pieczara – laureat 1977 r. – Bogumił Serczyk

Lidia Suder – laureatka 1977 r. - Bogumił Serczyk

Bogdan Haniebnik – finalista 1980 r. - Bogumił Serczyk

Justyna Spiecha – finalistka 1981 r. – Bogumił Serczyk

Jacek Łudzik – finalista 1984 r. - Bogumił Serczyk

Jacek Koniusz – laureat

Magdalena Szędzielarz – finalistka 2001 r. – Bogumił Serczyk


Olimpiada Języka Francuskiego

Grzegorz Kozłowski – finalista 1981 r. – Gabriela Jedynak

Agnieszka Gasińska – laureatka 1984 r. – Halina Witkowska

Aneta Caba – finalistka 1984 r. – Gabriela Jedynak

Aicja Wypasek – finalistka 1985 r. – Halina Witkowska

Remigiusz Gawlik – laureat 1996 r.


Olimpiada Języka Rosyjskiego

Ewa Krzek – finalistka 1979 r. – Maryla Lipska

Anna Łagiewka – finalistka 1979 r. – Maryla Lipska

Anna Mizera – laureatka – Eugenia Czerwińska


Olimpiada Języka Łacińskiego

Iwona Wyskiel – laureatka 1996 r. – Ewa Czadowska

Maciej Kowalski – finalista 2004 r. – Ewa Czadowska


Olimpiada Filozoficzna

Elżbieta Wesołowska – finalistka 1985 r. – Antoni Downar


Olimpiada Chemiczna

Artur Budzowski – finalista 1991 r. - Michał Poźniczek

Krzysztof Rewiuk – finalista 1991 r. – Michał Poźniczek

Krzysztof Rewiuk – laureat 1992 r. - Michał Poźniczek


Olimpiada Wiedzy Religijnej

Krzysztof Cepil – finalista 1996 r. – ks. Stanisław Puzyniak

Marcin Misiorek – finalista 2003 r. – ks. Piotr Gąsior


Olimpiada Informatyczna

Gracjan Polak – laureat 1999 r.


Olimpiada Biologiczna

Marcin Kłak – finalista 2002 r.- Anna Jaracz

Marcin Kłak – finalista 2003 r. – Krystyna Pytel

Joanna Szmigiel- laureatka 2005 r. – Iwona Żelazny


Olimpiada Fizyczna

Dariusz Pałka – finalista 1991 r. – Jacek Białek


Olimpiada Geograficzna

Grzegorz Pawlak – laureat 1977 r.


Konkurs Astronomiczno-Astronautyczny

Ryszard Kosowicz –finalista 1996 r. – Krystyna Krzyk


Nasi uczniowie odnoszą nie tylko sukcesy olimpijskie, zdobywają również laury w licznych konkursach przedmiotowych. Od blisko 30 lat biorą oni udział w Międzyszkolnych Zawodach Matematycznych na szczeblu wojewódzkim oraz w konkursie matematycznym Kangur. Laureaci etapu wojewódzkiego byli zwalniani z egzaminu wstępnego z matematyki na AGH, PK, AR, AP, UJ. Z kolei laureaci Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Chemicznej uzyskiwali takie samo prawo w zakresie chemii.

© 2010 III Liceum Ogólnokształcące
Krzysztof Piskorz