Data publikacji: 20 04 2021

Powoli opadają emocje po tegorocznych VIII Mistrzostwach Polski Debat Oksfordzkich.

Reprezentanci naszego Liceum, podobnie jak inne drużyny z Małopolski, nie weszły na podium. W tym roku triumf świętował Poznań. I miejsce VII LO Poznań, II miejsce V LO Poznań I drużyna i III miejsce Poznań II drużyna. Wielkopolska górą – gratulujemy.

Czas na podsumowanie MPDO w innym wymiarze. W tym roku do MPDO stanęły nasze dwie reprezentacje i obydwie wyszły z sukcesem z fazy eliminacyjnej. Pracę i wkład debatantów celebrowaliśmy niedawno, ale sukces ten nie byłby możliwy gdyby nie pomoc dwóch Absolwentek – Wolontariuszek naszego Koła: Oli WendelJuli Policht. Serdecznie dziękujemy, że podjęłyście wyzwanie i pomagałyście drużynom przez intensywne 5 weekendów. Macie swoje studia, swoje projekty, swój kolejny etap w życiu, a mimo to znaleźliście czas dla Klubu Debat w Trójce❤