Data publikacji: 22 01 2021

Egurrola Dance Studio

Nasze: Aga DydoKamila Nechajewicz, od lat nasze wizytówki w tej bardzo popularnej szkole donoszą nam, że :

Już za 8 dni rozpoczynamy największe święto tańca w naszych szkołach! XXXVI Mistrzostwa Egurrola Dance Studio to prawdziwe emocje w trybie online! 🔥Zobaczymy między innymi rywalizację zespołów i grup turniejowych, a wśród nich hip hopową ekipę THE CROWS z Egurrola Dance Studio Kraków! 😎 Pod okiem Aga Dydo przygotowali mega show, a my już nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli je zobaczyć! 🤩Przed nami wyjątkowy turniej tańca, w czasie którego przekonamy się, że mimo dzielącej nas odległości możemy być razem i wspólnie przeżywać niesamowite emocje. Do zobaczenia! ❤️#EGURROLATEAM

Trzymamy kciuki! Jesteście najlepsze, bo….jesteście z Trójki! 😉