Data publikacji: 16 12 2021

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na spotkanie, w trakcie którego nastąpi wręczenie nagród za udział w Dniach Humanisty.

Osoby, biorące udział w projekcie Klubu Wyspiańskiego (wokół Jądra ciemności), które nie były obecne 13.12 w Teatrze, także są proszone o zgłoszenie się, ponieważ mamy dla nich upominki od Teatru.

Pan Dyrektor zaprasza do swojego gabinetu na dużej przerwie w czwartek (16.12).

Oto listy osób:

I. Dni Humanisty: Zwycięzcy konkursu

interpret.:Amelia Niemiec – 3bg (I msce)Helena Iskra – 3ag (II msce)

Konkurs recytatorski:I miejsce ex aequo: Ismena Jesionowicz kl. III B i Barbara Słodkowicz kl. III AgII miejsce: Anna Płaszewska kl. I CIII miejsce ex aequo: Martyna Mochal kl. I B, Natalia Przybycień kl. I DWyróżnienie: Dawid Bednarczyk kl. I A, Zofia Kołodziej kl. I A, Gabriela Pałubska kl. III Ag, Sofiia Kuzmitska kl. III C, Emilia Palmowska kl. II B.

Konkurs plastyczny: 1 miejsce ex aequo – Michalina Boruch (1b) i Jakub Sokół (3e)Wyróżnienie – Aleksandra Chmielowiec (2b)

Konkurs poprawnościowy:1. Julia Szewczyk – kl. 2 B2. Dawid Szymacha – kl. 2 B3. Milena Zaręba – kl. 3 A

II. Uczestnicy projektu (wyłączając tych, którzy już odebrali upominki w poniedziałek): 1. Julia Grzywa 1b2. Aleksandra Najduchowska 1b3. Alicja Klatka – 1b4. Łucja Moskała 1b5. Szymon Kuźnicki 2a6. Gabriela Pauliczek 2b7. Daria Kopczyńska 2b8. Maja Zych – 2f9. Ismena Jasionowicz – 3b10. Kinga Rosiek 3c11. Agnieszka Pyka 3g12. Gabriela Stokłosa 3ag13. Natalia Juśko 3ag14. Marta Gędoś – 3gg.

Gratulujemy i zapraszamy!

Zespół Polonistów