Data publikacji: 04 12 2020

Tej jesieni klasy 2g i 1a wzięły udział w wyjątkowej akcji na rzecz bezdomnych zwierząt, które pozostają pod opieką Stowarzyszenia Dog Rescue.

Naszym zadaniem było wykonanie róż z jesiennych liści klonu. Z róż powstały piękne bukiety. Pracowaliśmy razem z … przedszkolakami z Przedszkola Samorządowego Nr 187 w Krakowie, bawiąc się jak przystało na przedszkolaków. Po przejściu naszej szkoły na zdalny tryb pracy wszystkie działania przeniosły się do przedszkola i stowarzyszenia.

Nasz Rodzic i koordynator spotkania pani Agnieszka Naworyta zorganizowała przy przedszkolu charytatywną akcję spieniężenia okolicznościowych bukietów róż. Udało się zebrać ok 1200zł na leczenie kotów i psów.

Poniżej załączamy zdjęcia z pierwszego etapu akcji w naszej szkole. Czekamy na kolejną sposobność pomocy dla zwierząt!

Maria Lubińska