Data publikacji: 12 05 2021

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali swoje prace konkursowe.

Jury po burzliwych naradach ustaliło następujący werdykt:

W kategorii: ​Moje własne pomysły na temat

“PIERWSZE MIEJSCE zajęli ex aeuquo : Stanisław Wójcik (2eg) za prezentację pt. “Po co mi ta matematyka w życiu?” oraz Dominika Pruska (2eg) za prezentację “Tragiczna 15 załamująca nauczyciela matematyki”

Pierwsze miejsce w kategorii film zajął Tomasz Poradzisz (1f) za film pt. “Dzielenie przez zero “

W kategorii: Wskazane tematy:

PIERWSZE MIEJSCE ZAJĘŁY ex aequo: Małgorzata Hil (2d) za prezentację pt.”Fraktale wokół nas” oraz Julia Makowska (2d) za prezentację pt. “Matematyka w literaturze.”

DRUGIE MIEJSCE: Antoni Jędrysek (1e) za prezentację pt.” Fraktale wokół nas.”

TRZECIE MIEJSCE: Kacper Adamczyk (2a) za prezentację: “Lwowska szkoła matematyczna”

WYRÓŻNIENIA OTRZYMUJĄ: Aleksandra Rajecka (1d) za prezentację pt. “Fraktale wokół nas” Matylda Stanek (1e) za prezentację pt. “Fraktale wokół nas” oraz Oliwia Szewczyk (2f) za prezentację pt. “Dywany Sierpińskiego”

Na szczególne wyróżnienie zasługuje praca Anny Krzesińskiej (2fg) za kolaż “Fraktale wokół nas.”

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone w trakcie zakończenia roku szkolnego 2020/2021.

Nauczyciele matematyki