Data publikacji: 22 09 2021

Szanowna społeczności Trójki!

We wrześniu 2022 minie dokładnie 40 lat od momentu wysłania pierwszej „emotki”. Co roku w dniu 19 września, dokładnie o godzinie 11:44, obchodzimy kolejną rocznicę tego wydarzenia, dlatego postanowiliśmy zaproponować Wam… nowe emotikony. Kto wie, może jeden z nich dołączy do wiekowego już grona koleżanek, po które chętnie sięgamy w codziennej komunikacji. Zapraszamy do udziału w konkursie na emotkę polonistyczną 😉

Autorami prac konkursowych są uczniowie klasy 1c.

Projekty można obejrzeć wirtualnie tutaj lub w przestrzeni Trójki – są zamieszczone na tablicy korkowej obok pokoju nauczycielskiego.

Głosujcie do końca tygodnia (zamieszczając nr wybranej pracy w komentarzu), po podliczeniu głosów opublikujemy zdjęcia zwycięskich emotikonów.

Szczególne podziękowania kieruję do profesor Moniki Ryszawy, która udostępniła przestrzeń tablicy na nasze projekty 🙂