Data publikacji: 23 04 2021

Wyjątkowy dzień i wyjątkowy ubiegłoroczny absolwent Trójki – świeżo upieczony…pisarz!

Oto kilka ważnych i mądrych słów, którymi Bartek Łukasiak, autor „Sztuki Zemsty”, podzielił się z nami.

Przeczytajcie i pamiętajcie, że warto spełniać swoje marzenia! Tego Wam w tym dniu życzymy 🙂

„Podążaj za swoją pasją, a sukces będzie podążał za Tobą” – gdy pierwszy raz usłyszałem ten cytat poddałem go głębszej analizie i wysnułem wnioski, które pomogły mi dużo zmienić w moim życiu. Wtedy to zrozumiałem, że te 3 elementy zawsze podążają po jednej ścieżce. Sukces to ciężkie brzemię, które nosimy na swoich barkach. Na niewiele zdadzą się próby usilnego dźwigania go, manewrowania, podejmowania się różnych działań, tylko po to, by sztucznie wybić się wraz z osiągnięciem owego sukcesu. Wystarczy podążać za swoją pasją, którą może być dosłownie wszystko. Sukces nie musi być wielką sprawą na skalę światową. Gdy spełniamy się w tym co robimy, gdy spędzamy czas na ulubionych czynnościach, gdy możemy „chwycić naszą pasję za nogi”, ona uniesie nas wraz z dźwiganym sukcesem. Jedną z moich wielu pasji od zawsze było pisanie. To właśnie dlatego zdecydowałem się za nią podążać i dzięki temu mogłem osiągnąć to, o czym od zawsze marzyłem. Jeżeli drzemią w Tobie pokłady pozytywnej energii, jeżeli masz tysiąc pomysłów na minutę, a natchnienie często popycha cię do pisania, to nie wahaj się i zrób to! I co najważniejsze, nie przejmuj się innymi! Wiem, że pewnie w mojej książce 100 osób zmieniłoby 100 różnych rzeczy na 100 różnych sposobów, ale nie to się liczy. Liczy się to, że stworzyłem ją tak jak JA sobie wymarzyłem. Tak jak JA chciałem, by wyglądała. Bo na każdej jej stronie zapisałem 100 słów, wyrażających to co JA chciałem wyrazić na ten 1 sposób wybrany spośród 100 innych! Nie oglądaj się za siebie i spełniaj się w tym co kochasz robić, a sukces przyjdzie o wiele łatwiej! Zapisuj nawet krótkie notatki, przelotne myśli, wnioski, pytania. Wszelkie pomysły które kłębią się w Twojej głowie przelej na papier, a potem będzie Ci o wiele łatwiej zbudować na tym coś wielkiego! Sam zaczynałem od prostych, krótkich rymowanek. Później zacząłem pisać dłuższe wiersze o sprawach, które mnie dotykały i potrzebowałem się od nich uwolnić. Czasem to kartka papieru potrafi być najlepszym przyjacielem. Nie warto zostawać sam na sam ze swoimi problemami, uczuciami, przemyśleniami. Nie wstydź się swoich prac! Wiele z nich zainspiruje inne osoby, lub pomoże im przetrwać ciężkie, podobne do Twoich, chwile w ich życiu. Czas leczy rany, ale literatura robi to znacznie lepiej! Wiesz już że to nic trudnego, że wiąże się to z Twoją pasją i zamiłowaniem, że przynosi obopólną korzyść, zarówno dla ciebie, jak i dla czytelnika! Na co więc czekasz?! Spełnij swoje marzenie!