Data publikacji: 06 12 2021

Wiadomość od Przewodniczącego Samorządu, Antka Półtoraka:

Cześć i czołem kociaki😸

Dzisiaj odbyła się druga część naszego turnieju Mikołajkowego⚽️

Rywalizacja między zespołami była bardzo zacięta i wyrównana, ale najlepsza drużyna mogła być tylko jedna. Okazała się nią drużyna 3dg 🏆. Na drugim miejscu podium stanęła drużyna 3fgg 🥈, a na trzecim 3f 🥉

Ogromną zaciekłością w grze wykazały się także nasze dziewczyny. Pierwsze miejsce zajęła drużyna C 🏆 (2B, 2C, 2D, 2E, 3A, 3C), drugie miejsce zajęła drużyna A (1D, 1C, 2D)🥈 oraz trzecie drużyna B (1F, 1A)🥉

Wszystkim uczestnikom należą się wielkie brawa za tak świetny poziom rozgrywek na naszej szkolnej hali.

Chcielibyśmy podziękować również Kamilowi Walo, Wojtkowi Frączkowskiemu i Łukaszowi Nowakowi za komentowanie dzisiejszego wydarzenia 🎤

Nasze szkolne cheerleaderki wraz z naszymi tancerzami jak zwykle dały świetny popis umiejętności i uświetniły nasz turniej. Wielkie brawa❤️

Wielkie podziękowania również należą się naszym fotografom, którzy zrobili świetne zdjęcia 📷

Obydwa foldery będą jeszcze aktualizowane więc możecie sobie sprawdzać co jakiś czas czy coś nowego się nie pojawiło. Jeszcze raz ogromne brawa dla uczestników i organizatorów dzisiejszego wydarzenia.

Pzdr

🐜(ek)

Album z eliminacji

Album z finału