Data publikacji: 16 11 2021

Kochani Trójkowicze❤️

Dzisiaj, na długiej przerwie, w gabinecie Pana Dyrektora, nastąpiło przekazanie urzędów „starego” Samorządu, na ręce „nowego”. Od dnia dzisiejszego oficjalnie Antek Półtorak sprawuje urząd Przewodniczącego Naszej Szkoły.

Bardzo dziękuję Kochani za moją całą kadencję i za danie mi przez Was możliwości, zmieniania Trójki na lepsze. Uważam ten okres, lekko ponad roku, za udany. Niestety pandemia pokrzyżowała Nam niektóre plany, przez co nie wszystkie cele, które chcieliśmy zrealizować, zrealizowaliśmy. Natomiast to, co mogliśmy zrobić, zrobiliśmy w pełni możliwości. Jestem zaszczycona, że mogłam pełnić tą jakże odpowiedzialną funkcję.

Dziękuje Serdecznie moim współsamorządowcom🤪 za całą pracę włożoną przez ten czas. Dziękuję również Pani Profesor Agacie Adamskiej za opiekowanie się Naszą Gromadką❤️

Jestem przekonana, że Nasi Samorządowi następcy, będą godnie reprezentować Naszą Szkołę, będą wysłuchiwać Waszych potrzeb I przede wszystkim będą działać dla Was I na rzecz Trójki😊

Ja jeszcze raz z całego serca dziękuję I życzę powodzenia Antkowi, jak I całemu Samorządowi. Pamiętajcie Kochani, że ja nadal w tej Szkole jestem, I chociaż już nie jako głowa Samorządu, a Wolny Członek, zawsze z chęcią Wam pomogę❤️

Dziękuję Kochani I trzymam kciuki❤

Małgosia Polaszek