Super pomysł dla teatrofili

📯Kochani Trójkowicze!📯

zapraszamy do rezerwowania miejsc na „Krakowskie wakacje z kulturą”👩‍🎤💃👒.

To nowa inicjatywa na kulturalnej mapie Krakowa – 13 dni intensywnych warsztatów artystycznych (muzycznych, aktorskich, wokalnych i filmowych) dla młodzieży w wieku 12-19 lat. Zajęcia będą prowadzone przez profesjonalną kadrę w przestrzeniach krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych 🏛(ul. Warszawska 5). W tym samym miejscu będzie także możliwość rezerwacji noclegów dla uczestników.

📍Szczegóły dotyczące programu, kadry pedagogicznej oraz opłat znajdują się na stronie internetowej w zakładkach oferta i kadra. W załączeniu znajdą Państwo także ulotkę z najważniejszymi informacjami.

👉Turnus I: 24 lipca-5 sierpnia 2022 r.

👉Turnus II: 7-19 sierpnia 2022 r.

📑Zapisu można dokonać, wypełniając formularz na stronie internetowej: https://wakacjezkultura.pl/zapisy/.

Biuro projektu pozostaje do Państwa dyspozycji.

Pozdrawiamy serdecznie!