Trójka łączy się z Ukrainą!

❗Kochani Trójkowicze❗

Od 24 lutego bieżącego roku życie milionów Ukrainek i Ukraińców zmieniło się na zawsze. Władimir Putin wydał wojsku rozkaz inwazji na Ukrainę. Od tych kilku dni wszystkimi myślami jesteśmy z naszymi wschodnimi przyjaciółmi, którzy są ofiarami zbrodniczej polityki Rosji.

Jako sąsiedzi i pobratymcy musimy i chcemy być solidarni z tymi, którzy uciekają, walczą, bądź giną w wojnie z dyktatorem. Wspieramy ich myślą, słowem, ale także czynem. Dlatego też w najbliższych dniach organizujemy wydarzenia wymiernie wspierające obywateli walczącej Ukrainy.

Od poniedziałku 24 lutego bieżącego roku planujemy:

-Zbiórkę pieniędzy na rzecz Klubu Ukraińskiego w Krakowie (Fundacja Zustricz)

-Zbiórkę żywności i artykułów higieny osobistej, które będzie można umieścić w kartonach wyłożonych przy dyżurce.

Zebrane artykuły zostaną przekazane Domowi Utopii, który jest organizatorem akcji pomocy Ukrainie.

Liczymy na Wasze wsparcie.

Do zobaczenia!

Niech żyje wolna Ukraina!🇺🇦


Antek Półtorak