Trójka wspiera Ukrainę!

‼️Szanowni Państwo‼️

jako społeczność III LO nie pozostajemy obojętni na los Ukrainy 🇺🇦 i jej obywateli. Wyrażamy solidarność z całym narodem ukraińskim oraz naszymi Uczniami pochodzącymi z Ukrainy 🇺🇦

Od poniedziałku rozpoczynamy zbiórkę pieniężną (Samorząd na rzecz Klubu Ukraińskiego w Krakowie – Fundacja Zustricz) oraz zbiórkę żywności i innych potrzebnych artykułów (koordynuje klasa 1b). Zebrane produkty przekażemy, mam nadzieję już w poniedziałek, Domowi Utopii, który organizuje akcję pomocy Ukrainie.

Pudła będą wyłożone w poniedziałek obok portierni.

Oto lista potrzebnych rzeczy:

👉woda, produkty żywnościowe nadające się do szybkiego przygotowania, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, żywność puszkowana, makarony, płatki błyskawiczne, zapałki, baterie, zapalniczki, świece, zestawy medyczne, środki pielęgnacyjne i higieniczne (mydło, żele do mycia, pasta do zębów, ręczniki papierowe, podpaski, szczoteczki do zębów).

💙💛Zachęcamy serdecznie do pomocy już w poniedziałek!

XI przykazanie: Nie bądź obojętny…💙💛