Data publikacji: 01 11 2021

Ważna informacja od Przewodniczącej Samorządu w sprawie jutrzejszych wyborów:

Kochani Trójkowicze❤️

Już jutro wybory do Samorządu Uczniowskiego!

Przez cały dzień, od 7.30, do godziny 14.40, na przerwach, będzie można zagłosować w lokalu wyborczym, na korytarzu, na pierwszym piętrze, obok pokoju nauczycielskiego.Głos będzie można oddać za okazaniem dokumentu potwierdzającego swojej tożsamości (np.legitymacji, dowodu osobistego)

Ogłoszenie wyników wyborów odbędzie się 8 listopada, po powrocie klas pierwszych z kwarantanny, na której znajdują się obecnie. Wtedy też klasy te oddadzą swoje głosy osobiście, przy zapieczętowanej odpowiednio urnie, która następnie zostanie przekazana na ręce Pana Dyrektora, tak jak głosy oddane jutro, przez klasy obecne w szkole.

Bardzo prosimy o wysoką frekwencję w dniu jutrzejszym!

Pamiętajcie Kochani, to Wy macie decydujący głos odnośnie Waszego przyszłego Przedstawiciela❤️

Do zobaczenia jutro😊

W razie pytań, śmiało piszcie😚