Data publikacji: 30 06 2021

A wisienką na torcie był występ zespołu The Bad Beavers, którego muzykami są Antek Ochalik (perkusja), Kuba Woziwodzki (gitara i wokal) oraz ich dwóch kolegów spoza Trójki.

Rozkręcili trójkową publiczność przygotowując nas wszystkich do ich występu na FeKuSzu oraz na koncertach.

Antek tak mówi o swojej kapeli: „Pomysł na zespół urodził się w mojej i Kuby głowie 13.12.20, a 14.12 mieliśmy już zarezerwowaną próbę w sali. Gramy rocka, rocka progresywnego, bluesa, ale wszystko łączymy z naszymi pomysłami i gustami przez co ciężko stwierdzić dokładnie co gramy. The Bad Beavers, jest to nazwa bliska mojemu sercu przez nazwę ekipy z którą kiedyś i do teraz gramy na komputerze, a nazwa powstała od ksywki jednego kolegi nie mówiącego R – Bober (sam nie mógł wymówić), i tak to poczciwe zwierzątko w połączeniu z jakimś pomysłem zostało naszą nazwą i za niedługo logiem, które wkrótce powstanie naszego zespołu.” Grają fantastycznie, szykuje się kariera! A co do najbliższych planów i ewentualnej płyty: „Co do płyty to ciężko powiedzieć. Będziemy informować na bieżąco, a na pewno o Was nie zapomnimy. Na razie jesteśmy, myślę, w połowie drogi z samym materiałem na krążek. Ale też wiele innych czynników na to wpływa, jesteśmy zespołem od niedawna: niektórzy są jeszcze krócej, wiec chcemy po prostu jeszcze się ograć. Jako członek zespołu nie chce rzucać datami i obietnicami, ani stwarzać nam presji danego słowa, ale przyszły rok myślę, że jest realny. Chcemy też z czasem pojawiać się na innych koncertach, nie tylko w murach Trójki – ale to mogę obiecać – że nie zapomnimy o uprzedzeniu o tym . Zespół nie ma lidera i tak zostanie, ponieważ każdy jest równie ważny, ale na scenie prowadzi Nas Jakub ,,Kimi” Woziwodzki, będąc gitarzystą i wokalistą jednocześnie, za klawiszami siedzi Mateusz Kliczewski, który bierze na siebie część chórków, za linie basu jest odpowiedzialny Mikołaj Solecki, a za rytm i chórki, Ja – za perkusją – Antoni Ochalik.”

Antek, na marginesie dodaje: „W imieniu moim i reszty chłopaków chcielibyśmy tylko prosić żeby ten post zachował trochę naszej skromności bo mimo że wiemy że gramy dobrą muzykę wiemy tez ile jeszcze tysięcy godzin pracy i setek wyrzeczeń czeka nas przed byciem świetnymi muzykami. Jest to dla nas bardzo ważne bo liczy się przede wszystkim muzyka i muzyka, a dopiero potem reszta słów, chociaż na marginesie bardzo cieszymy się za tak miłe słowa po naszych występach i tak ciepłe przyjęcie nas stojących pierwszy raz, debiutujących w naszej szkole ale pierwszy raz ukazując nasz zespół, The Bad Beavers. Antoni Ochalik”

Trzymamy kciuki za chłopaków! I czekamy na jakieś wieści o koncertach!

W tym momencie WIELKIE PODZIĘKOWANIA należą się Rodzicom naszych chłopaków: tacie Antka, panu Ochalikowi oraz tacie Kuby, panu Woziwodzkiemu, za wspaniałe przygotowanie techniczne imprezy, dzięki czemu muzyka, zwłaszcza rockowa, mogła zabrzmieć tak, jak powinna. Wsparcie mam Antka i Kuby było również widoczne i wzruszające. Dziękujemy!

A skoro są podziękowania, to poproszę o wielkie brawa dla Kornelii Sikory Zuzy Kłapeć, bo to ONE ogarnęły calusieńką imprezę! Brawo!

Album w galerii