Data publikacji: 09 12 2021

Szanowna Społeczności Trójki,

serdecznie dziękuję wszystkim Uczniom i Ich Rodzicom oraz Państwu Profesorom, którzy wspomogli darami akcję charytatywną XI Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera.

Zebraliśmy 12 (DWANAŚCIE) ogromnych kartonów produktów żywnościowych i chemicznych. Dziękuję PT Autorom karteczek świątecznych, w których napisanie i stworzenie włożyli całe swoje serce.

Dary JUTRO (piątek 10 grudnia) zostaną zabrane przez Panią Marzenkę Kacprzak, która jest koordynatorką akcji Paczka dla Bohatera w Krakowie. W przyszłym tygodniu młodzież w mundurach Wojska Polskiego wręczy je Bohaterom Podziemia Niepodległościowego wraz z tym, co najcenniejsze – ŻYCZENIAMI i dobrym słowem.

Dziękuję Panu Dyrektorowi Andrzejowi Górniakowi i Pani Dyrektor Agnieszce Nowak za wspieranie mnie w organizacji akcji. Dziękuję Państwu Profesorom za pomocną i hojną dłoń, zwłaszcza Państwu Profesorom: Barbarze Szopińskiej, Marii Trzasce, Annie Szustkiewicz, Marii Lubińskiej, Monice Ryszawy, Annie Chochowskiej, Dorotce Pietrzyk-Polek, Agnieszce Pająk, Marzenie Gałuszce, Ewie Ołowskiej, Antoniemu Downarowi, Beatce Czuprynie oraz WSZYSTKIM WYCHOWAWCOM I NAUCZYCIELOM HISTORII.

Po naszej Trójce fruwają ANIOŁY 🙂

Po zakończeniu obdarowywania Bohaterów dostarczę Państwu również relację fotograficzną.

Ewa Czadowska