Data publikacji: 12 04 2021

Drodzy Licealiści,
w przyszłym roku szkolnym 2021/2022 zostaną wprowadzone w naszym liceum zajęcia dodatkowe z języka łacińskiego klasycznego oraz z historii sztuki.

Zarówno łacina jak i sztuka będą prowadzone jako zajęcia fakultatywne (dodatkowe).

Zapraszam na lekcje łaciny wszystkich pragnących nauczyć się języka starożytnych Rzymian, poznać obyczaje starożytnych Greków i Rzymian, przekonać, jak niezbędna jest łacina w naszym życiu codziennym, planujących udział w Olimpiadzie o Świecie Antyku 🙂

Na lekcje historii sztuki zapraszam tych, którzy zamierzają zdawać maturę z historii sztuki, planujących udział w Olimpiadzie Artystycznej, zapraszam wszystkich, których fascynuje piękno dokonane ręką człowieka, zapraszam wszystkich ciekawych świata i przekonanych, że po drugiej stronie rzeki trawa jest bardziej zielona 🙂

Na zajęcia można zgłaszać się pisząc do mnie tu, na Librusie, albo korzystając z oficjalnego konta szkolnego dołączyć do zajęć w Google Classroom, kod:jwylxd6 (Lingua Latina)

Podobnie proszę zapisywać się na historię sztuki, kod: 4euwx4t

Czekają tam na Was ciekawe materiały do PRZYJEMNEJ nauki 🙂

Gorąco zachęcam i czekam na Wasze zgłoszenia

Salutem dico plurimam
magistra vestra

Ewa Czadowska