Komunikat maturalny

poniedziałek, 25 maja 2020r.

Drodzy absolwenci, bardzo prosimy o odbiór kodów dostępu do systemu OBIEG i zapoznanie się z wyznaczonymi salami na egzamin. Prosimy ponadto o zapoznanie się z wytycznymi dotyczącymi przystąpienia do egzaminu w czasie pandemii.

Dziękujemy za zrozumienie

Wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania w 2020 r. egzaminów

Informacja o sposobie organizacji i przeprowadzania egzaminu maturalnego w "nowej" formule obowiązująca w roku szkolnym 2019/2020

Dziękujemy kandydatom do naszej szkoły

poniedziałek, 25 maja 2020r.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy 21 maja wzięli udział w wirtualnym dniu otwartym Trójki.

Tych, którym nie udało się z nami spotkać, z całego serca, zapraszamy do obejrzenia relacji z tego dnia.

Do zobaczenia w Trójce...

Oferta szkoły

Klasy biologiczno-chemiczne

Klasy humanistyczne

Klasy matematyczne

Wirtualny dzień otwarty

poniedziałek, 18 maja 2020r.

Kochani ósmoklasiści,

Czas pandemii jest czasem szczególnym, nie mogliście przyjść na Nasz Trójkowy Dzień Otwarty, odwiedzić naszych murów i Nas poznać.

Również i My nie zdołaliśmy pokazać Wam Trójkowej atmosfery, przedstawić osiągnięć i serdecznie Was u nas ugościć.

W zamian przygotowaliśmy dla Was Wirtualny Dzień Otwarty III Liceum w Krakowie!❤

Już 21 maja od godziny 14, live na oficjalnej stronie Trójki oraz na stronie Samorządu III LO

III LO

Samorząd III LO

W programie wystąpienie Pani Dyrektor oraz Uczniów, a także możliwość zadawania pytań.

Nie może Cię zabraknąć, czekamy właśnie na Ciebie!

Społeczność Trójki