JUBILEUSZ!
JUBILEUSZ!
Kochani Absolwenci! Drodzy byli Pracownicy III Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie!
![]()
Miło nam ogłosić, że w związku z
jubileuszem 120-lecia Szkoły organizujemy spotkanie po latach
Zapraszamy Was serdecznie do
Hali Centralnej 13 października 2026 roku. Będzie okazja do rozmów, wspomnień i dobrej zabawy.
Informacje o imprezie znajdą Państwo na stronie:
Formularz rezerwacji znajduje się pod tym linkiem:
![]()
![]()
Liczba miejsc ograniczona.
Serdecznie zapraszamy.
Spędźmy ten czas razem!
Społeczność III LO w Krakowie



