Wyjazd szkoleniowy Klubu Debat w Trójce
W dniach 29-31.05.2026 odbył się wyjazd szkoleniowy debatantów z naszej szkoły do Korzkwi. W trakcie wyjazdu debatanci poznali tajniki nowego dla nas formatu debat parlamentarnych oraz pracy na pozycji drugiego stołu czyli kontrargumentacji.
Kształtowaliśmy również umiejętność współpracy, uzgadniania stanowiska podczas turnieju gry Tajniacy i rywalizacji na Painbalu.
Dziękujemy za wsparcie finansowe Radzie Rodziców.




