Artyści i Ekipo FeKuSzu: Dziękujemy!
2026-06-21

🎉JUBILEUSZ! 🎉JUBILEUSZ!

📌Kochani Absolwenci! Drodzy byli Pracownicy III Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie!

📌📌Miło nam ogłosić, że w związku z 👉jubileuszem 120-lecia Szkoły organizujemy spotkanie po latach 😃 Zapraszamy Was serdecznie do 💫Hali Centralnej 13 października 2026 roku. Będzie okazja do rozmów, wspomnień i dobrej zabawy.

🪟Informacje o imprezie znajdą Państwo na stronie:

3lo120lecie.halacentralna.pl

🌠Formularz rezerwacji znajduje się pod tym linkiem:

https://liblink.pl/yLuGapqOnF

📌📌📌Liczba miejsc ograniczona.

Serdecznie zapraszamy.

Spędźmy ten czas razem!

Społeczność III LO w Krakowie