18 czerwca pożegnaliśmy na rok
ARTYSTÓW i ORGANIZATORÓW FeKuSzu rozdając im nagrody i robiąc pamiątkowe zdjęcia.
Gratulujemy i dziękujemy za ciężką, piękną pracę i zapraszamy za rok: jednych na scenę, a innych na widownię chyba, że zechcą raz jeszcze dla nas wszystkich wystąpić!




