17 czerwca gościliśmy w murach naszej „Trójki” grupę amerykańskich nauczycieli z Karoliny Południowej.
Nasi goście zapoznali się z polskim systemem edukacyjnym, programem i sposobami nauczania historii, a także z działaniami projektowymi naszego Liceum w obszarze edukacji historycznej i obywatelskiej. Po oficjalnym spotkaniu przyszedł czas na wspólne zwiedzanie szkoły oraz inspirującą rozmowę na temat różnic i podobieństw w kreowaniu przestrzeni edukacyjnej w obu krajach.
Dziękujemy za wizytę i wymianę cennych doświadczeń! ![]()
![]()




