Od 9 kwietnia do 1 czerwca 2026 w naszym Liceum,
Samorząd Szkolny razem z
Klubem Debat w Trójce realizowali projekt
Trójkowy Arthub. W ramach projektu prowadzone były:
*zajęcia Kółka Plastycznego prowadzone przez naszą absolwentkę Oliwię Kosowską,
* mini warsztaty o konstruktywnej krytyce Mowa jest srebrem a milczenie złotem i quiz z historii sztuki
* wernisaż prac plastycznych 29 czerwca 2026




