🏐TURNIEJ CZWÓREK SIATKARSKICH DZIEWCZĄT – MAMY ZWYCIĘZCĘ!

🏐TURNIEJ CZWÓREK SIATKARSKICH DZIEWCZĄT – MAMY ZWYCIĘZCĘ!
W piątek 📅10 III 2023 w hali III LO odbyły się finały TURNIEJU CZWÓREK SIATKARSKICH DZIEWCZĄT.
Oto wyniki:
🥇I MIEJSCE: klasa 2D (Aleksandra Nowak, Otylia Iwańczak, Dominika Cichy, Amelia Wiecheć, Karolina Stachura, Michalina Chmiel)
🥈II MIEJSCE: klasa 4E (Weronika Rumian, Kinga Motyka, Katarzyna Filipek, Anna Wałęga, Barbara Sikora, Julita Dudek)
🥉III MIEJSCE: klasa 2E (Małgorzata Wojtas, Rozalia Duda, Julia Oliwa, Kalina Kwiecień, Alicja Gospodarek, Amelia Kania)
👏Gratulacje!
Rozgrywki z udziałem dziewcząt były sportowym akcentem obchodów 👆Dni Kochanowskiego w naszej szkole. W turnieju wzięły udział reprezentacje 🔺24 klas, które rywalizowały ze sobą najpierw w fazie grupowej, a najlepsze 4 zespoły w finałach. Wszystkie dziewczęta wykazały się zapałem do gry i walecznością, a zwycięskie drużyny proporcjonalnym do zajętych miejsc poziomem umiejętności siatkarskich. Rywalizacja sportowa przebiegała w dobrej atmosferze i na zasadach fair – play przy wydatnym dopingu publiczności.
👉Zawody dziewcząt wspomogli organizacyjnie i jako sędziowie chłopcy ze szkolnej reprezentacji piłki siatkowej: Kamil Wilczak (4E), Błażej Książek (4E), Stanisław Młynek (4C), Bartosz Cieśla (4F), Kacper Palacz (3A), Wiktor Wrona (2F), Szymon Nastały (2F), Bartłomiej Bednarz (1F), Piotr Kisielewski (1F), Kacper Gliński (1A).
Pozostaje nam tylko cierpliwie poczekać, aż jakiś natchniony autor, inspirowany fraszką ❗️DO PANIEJ Jana Kochanowskiego, wyrazi swój zachwyt i poetycko opisze wszystkie sportowe wydarzenia z udziałem dziewcząt, które miał okazję widzieć i przeżyć…
Jagoda Sendor