Aurea Dicta 2022

Tegoroczne Aurea Dicta 2022 już za nami!🎤🏆

Zwycięzcą turnieju została reprezentacja klasy 🏆1e o znamiennej nazwie „Grzybiarze”🍄 – ich umiejętności rosły z debaty na debatę” jak grzyby po deszczu”.

Następne miejsca przypadły dwóm drużynom z klasy 🥈1d. Zaszczytne drugie miejsce zdobyli „Ludożercy”🥈, na trzecim miejscu uplasowała się „ Drużyna Pierścienia”🥉. Najbardziej znienawidzone, przez zawodników, miejsce czwarte zajęła klasa 1a „ Midasy”🏅– mamy nadzieję, że jeszcze niejedna debata przyniesie Wam upragnione złoto.

Najlepszą mówczynią tegorocznego turnieju, została 🎤Emilia Prykan z klasy 1d i to właśnie jej nazwisko trafi na pamiątkową mównicę.

Gratulujemy! 👏

Gratulujemy wszystkim uczestnikom naszego turnieju, niezależnie od wyników – wzięcie udziału w takim turnieju po raz pierwszy to wielka odwaga, szczególnie kiedy debatuje się przed publicznością! To wielka radość pracować w szkole, do której chodzą tak utalentowane osoby. Niektórzy sędziowie nie wierzyli, że są to Wasze pierwsze debaty- tak były dobrze przemyślane i poprowadzone 👏

Myślę, że brawa należą się też Waszym tutorom❤️, sędziom❤️ i marszałkom❤️ wszystkich debat- byliście niesamowitym wsparciem!

Mam nadzieję, że po tym turnieju, jeszcze się nie żegnamy – wszystkich chętnych zapraszam do naszego Koła Debat we wrześniu!📆Małgorzata Janczur

Album