Data publikacji: 12 03 2021

Szanowna społeczności Trójki,

wraz z panią prof. Pytel i panią prof. Serwińską pragniemy gorąco podziękować za przygotowanie i złożenie w szkole kart wielkanocnych, które zostaną uzupełnione życzeniami i wysłane do emerytowanych nauczycieli i pracowników naszego liceum.

Kiedy o coś prosimy, należy podziękować. Dlatego podziękowania kierujemy do uczniów, którzy zaangażowali się w naszą przedświąteczną akcję i wykonali więcej kart niż mogłybyśmy oczekiwać (nie wspominając już o ich wysmakowanej estetyce i różnorodności); Rodzicom i bliskim, którzy, jak wiemy z Waszych relacji, często pomagali w tej twórczej pracy, dzięki czemu inicjatywa stała się okazją do spędzenia miłych chwil w rodzinnej atmosferze i wreszcie, równie gorąco, dziękujemy Wychowawcom, którzy motywowali Was do działania i pomocy. Jesteście jak zwykle niezawodni!

Te słowa niech będą niewymierną nagrodą, a o wymierną – w postaci punktów z zachowania – zadbali już zapewne Wychowawcy (lub zrobią to w najbliższym czasie 🙂

Pamiętajmy wszyscy, że Wielkanoc to nadzieja i nadzieję z pewnością wniosą Wasze prace w serca tych, którzy je otrzymają…

Magdalena Czarnecka

Iwona Serwińska