Pomoc dla Oliwki! Dziękujemy!

💝Szanowni Państwo!

Serdecznie dziękujemy za wsparcie akcji charytatywnej dla Oliwki. Dzięki Państwa zaangażowaniu zebraliśmy blisko (UWAGA!!!!) 9 tysięcy złotych!!!!!!!😮😮😮

Serdeczne podziękowania składam przede wszystkim 👉klasie Ib, która jest niezwykła (zarówno Uczniowie, jak i Rodzice – tu trudno wymienić masę dóbr fizycznych i duchowych), 👉Radzie Rodziców, w tym przedstawicielce naszej klasy w Radzie – pani ❤️Katarzynie Domagale.🧡Ani Chochowskiej dziękuję za nieocenioną i bezinteresowną pomoc, 💛Dyrekcji za poparcie naszego pomysłu i kibicowanie nam oraz poczynione zakupy:), 💚Ani Szustkiewicz za przekazane rzeczy, 💙Franciszkowi Szarańcowi z klasy 1a za ciasto, które przyniósł w ramach wsparcia (wiem, że bezinteresownie, ale to było niesamowite i wzruszające!), a także 💜wszystkim anonimowym osobom, które dołożyły swoją cegiełkę.

Serdeczne dzięki składam wszystkim ❤️Uczniom, ❤️Rodzicom, moim ❤️Koleżankom i Kolegom z pokoju nauczycielskiego za gorliwe kupowanie tostów, ciast, lemoniady; korzystanie z fotobudki; uleganie naszym wpływom marketingowym i obfite wpłaty. ❤️Wychowawcom i ❤️Klasom dziękuję za przekazane fundusze klasowe.

Dziękuję też za wsparcie panom Urologom z Kliniki w Zabrzu:)💝

Dziękuję za SOLIDARNOŚĆ i WRAŻLIWOŚĆ, które są czymś niezwykłym.

Dlatego właśnie kocham Trójkę.

Dodam tylko, że będzie kontynuacja zbiórki, ponieważ powstał pomysł zorganizowania jej w szkole podstawowej Oliwki – z inicjatywy Martyny z klasy 1b, za co też dziękuję!

XI: Nie bądź obojętny!