Trójka w Londynie i Paryżu.

W tym tygodniu młodzież naszego liceum z klas 1b, 2g, 1g i 3e pojechała na wycieczkę do Londynu i Paryża. Warsztaty językowe w Londynie trwały 4 dni, podczas których uczniowie mieli okazję doskonalić swoje umiejętności komunikatywne mieszkając u rodzin brytyjskich. Zwiedziliśmy najważniejsze zabytki, wśród nich Tower of London, Tower Bridge, Big Ben oraz Houses of Parliament. London Eye, Muzeum Figur Woskowych Madame Tussaud’s i rejs statkiem po Tamizie dostarczyły nam wielu wrażeń.

Ostatni dzień naszej wycieczki spędziliśmy w Paryżu, który powitał nas słoneczną ale zimną aurą. Wjazd na Wieżę Eiffla był niezapomnianym przeżyciem, a spacer po Montmartre okazją do zanurzenia się w kulturalno-artystycznym klimacie miasta.
Do Polski wróciliśmy przekonani, że podróże kształcą i już planujemy kolejny wyjazd!