Trójka w SUWAK-u

Trójkowicze!
Mamy przyjemność ogłosić, że we współpracy SP 78, Muzeum Nowej Huty oraz NCK stworzyliśmy projekt pt. “Nowa Huta – od komunizmu do wolności”.
Co to?
Gra terenowa o historii Nowej Huty w latach 1949 r. – 1990 r.
Kiedy?
️ 1.05.2024 r. (Środa)
Gdzie?
Początek ➡️ Plac przed Muzeum Nowej Huty
Koniec ➡️ Dworek Matejki
Cel?
Nasz projekt ma na celu przybliżyć historię Nowej Huty w sposób ciekawy i przystępny.
Kto może wziąć udział?
Każdy kto chce lecz ilość miejsc jest ograniczona
(Preferowana maksymalna liczba osób w grupie ➡️ 5 osób)
Informacje o projekcie:
Projekt jest organizowany wspólnie przez uczniów SP 78 oraz III LO we współpracy z Muzeum Nowej Huty oraz NCK.
Minimum jeden uczestnik z grupy musi posiadać telefon z dostępem do internetu oraz z możliwością skanowania QR kodów, ponieważ gra będzie się opierała na QR kodach, które będzie trzeba odnaleźć i zeskanować, a następnie wykonać kryjące się pod nim zadanie na temat danego zagadnienia z historii Nowej Huty.
️ Poprawne rozwiązanie danego zadania wskaże drogę do kolejnego w formie zagadki.
Dla wszystkich uczestników, którzy ukończą grę przewidziany jest poczęstunek oraz drobne upominki.
Uczniowie klasy 2a oraz 2b wezmą udział w projekcie 30.04.2024 r., natomiast wszystkich Państwa zachęcamy do udziału w projekcie 1.05.2024 r. (środa). Wszystkich chętnych prosimy o zgłaszanie się do 21.04.2024 r. przez formularz zgłoszeniowy znajdujący się poniżej. Ze względów organizacyjnych ilość miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń!
Projekt „Nowa Huta – od komunizmu do wolności” jest finansowany z środków Gminy Miejskiej Kraków w ramach Programu Wsparcia Samorządów Uczniowskich #SU-w-ak („Samorząd Uczniowski w Akcji”), którego operatorem jest Fundacja Oświatowa im. ks. Stanisława Konarskiego w Krakowie.