XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dnia 9 stycznia 2011 roku dzięki uprzejmości Krakowskiego Międzyszkolnego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mogliśmy zorganizować XVIII finał.

W tym roku członkami sztabu byli:
• Mateusz Kaszowski
• Kordian Szuszkiewicz
• Natalia Tarnawska
• Aleksandra Łęczek

Oraz niektórzy członkowie Samorządu Uczniowskiego. W akcji wzięło udział 108 uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za udział. Mamy nadzieję, że skromna rekompensata w postaci małego poczęstunku rozgrzała was w tą chłodną styczniową niedzielę : ) Pragniemy również wyrazić podziękowania dla wszystkich dodatkowo dyżurujących nauczycieli. Nasi wolontariusze zebrali 19 757,32 zł. Niestety, jest to tylko przybliżona kwota, ponieważ nasza szkoła nie otrzymała wszystkich brakujących rozliczeń, dlatego możemy sądzić, że ostateczna suma jest o wiele wyższa. Pieniądze zebrane w czasie XIX Finału WOŚP przeznaczone będą na doposażenie oddziałów intensywnej terapii, oddziałów dializ, dziecięcych klinik urologicznych i nefrologicznych, zakładów diagnostyki obrazowej, doposażenie ośrodków opieki zdrowotnej w sprzęt niezbędny do ratowania życia i zdrowia dzieci.

Jeszcze raz wielkie dzięki. Widzimy się w przyszłym roku!!!