XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Dnia 8 stycznia 2012 roku dzięki uprzejmości Krakowskiego Międzyszkolnego Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy mogliśmy zorganizować XX finał.

W tym roku członkami sztabu byli: Natalia Tarnawska, Monika Werner, Agnieszka Samolej, Agnieszka Środoń oraz nasi wspaniali pomocnicy: Justyna Kawula i Jakub Zięba.

W akcji wzięło udział 52 uczniów z puszkami wraz z ich pomocnikami, którzy niestety ze względu na ograniczoną liczbę puszek nie mogli być pełnoprawnymi wolontariuszami. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim za udział!!! Szczególnie dziękujemy : Joannie Bilskiej, Jackowi Wolnickiemu, Annie Borucie, Kubie Kosowskiemu oraz Klaudii Drzewieckiej za uzbieranie największej liczby pieniędzy.

Wspólnie zebraliśmy 20 063,19zł!!! Pieniądze zebrane w czasie XXFinału WOŚP przeznaczone będą na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą.

Jeszcze raz wielkie dzięki. Widzimy się w przyszłym roku!!!”