1c i 1f na wycieczce

W dniach ⏰26-28 maja klasa 1c i 1f uczestniczyły w wycieczce krajoznawczo – turystycznej w Bukowinie Tatrzańskiej.
⛰Pierwszy dzień spędziliśmy na szlaku wychodząc na Rusinową Polanę, a także zwiedzając zabytkowy kościół na Wiktorówkach. Następnie po zakwaterowaniu rozpoczęliśmy rozgrywki sportowe, a także zajęcia taneczne pod okiem instruktorki fitness. Po kolacji udaliśmy się na regenerację w saunie, jacuzzi oraz na basenie. Na zakończenie dnia odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek oraz tańce integracyjne w Górskim szałasie.
⛰⛰Drugi dzień rozpoczęliśmy od wizyty w Centrum Edukacji Przyrodniczej, a następnie wraz z przewodnikiem udaliśmy się do Doliny Strążyskiej. Poniedziałkowe popołudnie to dalszy ciąg rozgrywek sportowych oraz turniej w kręgle. Na zakończenie naszego wyjazdu odwiedziliśmy Termy Gorący Potok i zregenerowani, uśmiechnięci wróciliśmy do Krakowa.