Klasy 2b i 3b na obozie naukowym

Klasy 2b i 3b wyjechały na trzydniowy obóz naukowy do Zakrzowa, w trakcie którego uczniowie nie tylko wspólnie i miło spędzali czas, ale też wnikali w tajniki tekstów literackich epoki renesansu i romantyzmu.
Brali również udział w warsztatach filmowych przeprowadzonych w języku angielskim, tworzyli dzieła filmowe po angielsku (różne gatunki filmowe), a także oglądali film Dzień świra (znowu po angielsku), po którym to filmie odbyła się dyskusja. Przeprowadziliśmy też ‍♂️grę terenową, która wymagała odnalezienia 10 poleceń, a następnie rozwiązania przygotowanych zadań dotyczących Szekspira i jego twórczości.
Ostatniego dnia próbowaliśmy też swoich sił na zajęciach z języka rosyjskiego. Ośrodek w Zakrzowie był nie tylko miejscem spotkań edukacyjnych, ale też przestrzenią integracji, gier, zabaw oraz tańców przy ognisku.