Bo jak nie my, to kto jest lepszy!

❤ Z dumą informujemy, że czwórka naszych uczennic otrzymała powołanie do reprezentowania Polski w Mistrzostwach Europy w Cheerleadingu Sportowym👯‍♀️, które odbędą się w Atenach 💥

Dziewczyny rozpoczęły swoją karierę taneczną już jako dzieci. Latami się szkoliły i pracowały nad swoimi umiejętnościami. Będą miały szansę je zaprezentować na arenie międzynarodowej!A teraz, w murach Trójki to one nadzorują pracę naszej grupy tanecznej. Dzięki nim każda uroczystość jest urozmaicona o pokazy taneczne. To one układają każdą choreografię oraz poświęcają na to swój czas ❤

W zrealizowaniu tego marzenia możemy im pomóc! ‼️Na ten wyjazd jest potrzebna ogromna suma pieniędzy.

Poniżej zamieszczamy link do zrzutki, w której możecie je wesprzeć. Każda złotówka ma znaczenie!👍

Liczymy na Waszą pomoc! https://zrzutka.pl/hyxkaa‼️