Cracovia Maraton

W dniu wczorajszym 24.04 (niedziela) odbył się 19.Cracovia Maraton🏃‍♂️🏃🏃‍♀️.

Uczniowie naszej szkoły jak co roku wzięli udział w wolontariacie. Naszym zadaniem była obsługa punktu żywieniowego🍔 (14 stolików) na 25 kilometrze (przy Rondzie Czyżyńskim).

Pomimo niesprzyjającej deszczowej pogody🌧 wszyscy- 45osób o godzinie 7.30 stawili się na odprawie, a następnie pracowali na swoich stanowiskach i wspierali przebiegających maratończyków ( prawie 4 tysiące zawodników).

Wszystkim serdecznie dziękuję i zapraszam do kolejnych działań w następnych miesiącach👏

Szczególne podziękowania kieruje do pani Agaty Bogackiej❤️, która wsparła nas swoją obecnością.

Poniżej lista osób uczestniczących w wolontariacie: Zajdel Kinga 2E, Blarowska Maria 2E, Miroń Monika 2E, Kowal Natasza 3ag, Pawlicki Jan 1f, Sak Roksana 1C, Pierewicz Antonina 1C, Korszla Oliwia 1C, Faron Zuzanna 1C, Wielebska Zuzanna 2Bm Śliwa Wiktoria 2Bm, Palmowska Emilia 2B, Kopczyńska Daria 2B, Domańska Julia 2B, Szewczyk Julia 2B, Krawczyk Wiktoria 3a, Włodarczyk Natalia 1F, Kosiba Gabriela 1f, Wójcik Julia 1F, Nieć Alicja 1F, Gaweł Martyna 1A, Duda Łucja 1F, Lasota Martyna 1F, Okoń Mateusz 1F, Limanówka Aleksandra 1C, Borowska Barbara 2E, Pęgiel Barbara 1F, Bętkowska Monika 2D, Siuta Mariola 2D, Masternak Anna 2D, Rajecka Ola 2D, Miesiączek Barbara 2D, Wołowiec Anna 2D, Mars Gabriela 2D, Pieniążek Amelia 2D, Mróz Hanna 2F, Chwiej Ola 2F, Zych Maja 2F i Pytlik Emilia 2F.