Dni Bieńczyc

Co roku we wrześniu 👉Dzielnica XVI obchodzi swoje święto, na które zaprasza wszystkich mieszkańców Bieńczyc oraz uczniów szkół z terenu dzielnicy.

🎈Dni Bieńczyc są okazją dla szkół i instytucji kultury, by zaprezentować dorobek artystyczny swoich podopiecznych. Podczas tegorocznego festynu, który odbył się w ⏰niedzielę 18 września, jako reprezentanci III LO, wystąpili 👍GABRYSIA MIGDAŁ (4c) i BARTEK BASIURA (4c). Nasi uczniowie brawurowo wykonali utwór „Beggin” w duecie saksofonowym. Ich występ podczas święta nie był jedynym akcentem z udziałem naszych uczniów. Wraz z grupą „FIRE – Cheerleaders Kraków” z MDK – u im. J.Korczaka, zaprezentowały się👍 SARA URBANIAK (4a), 👍MAŁGOSIA POLASZEK (4d) i 👍MAGDALENA DŁUGOSZ (4f).

Gratulujemy udanych występów!

Jagoda Sendor