Dzień Otwarty Trójki

Dziś w naszej szkole odbył się trzeci Dzień Otwarty pod hasłem Dzień Możliwości 👊😻🤡👀🧜🤷

Kandydaci mieli okazję przekonać się, że w Trójce uczniowie ✍️nie tylko się uczą, ale także mają szansę odkryć i rozwinąć pasje🤖, talenty🔥 i zainteresowania🤸!

Po powitaniu gości przez Pana Dyrektora, ósmoklasiści i ich rodzice podziwiali uczestników FeKuSzu oraz pary taneczne z klasy 1d i poznali zasady debat oksfordzkich.

Potem oprowadzani po szkole przez ⚡️naszych uczniów mogli zapoznać się ofertą zajęć pozalekcyjnych i porozmawiać z nauczycielami.

Wydarzenie zakończyliśmy pełną emocji grą terenową🌞 zorganizowaną przez p. Sylwię Międzybrodzką i klasę 2b.

❤️Dziękujemy WSZYSTKIM, którzy zaangażowali się w organizację dzisiejszej imprezy!❤️