Klasa 3b na wycieczce

W czwartek 26 maja klasa 👉3b wzięła udział w III edycji projektu edukacyjnego „Łączyła ich Niepodległa. Obywatele II Rzeczpospolitej w KL Auschwitz”🇵🇱.

W trakcie całodniowego pobytu na terenie Muzeum w Oświęcimiu mieliśmy okazję obejrzeć multimedialną prezentację wprowadzającą do tematyki projektu, zwiedzić Miejsca Pamięci z przewodnikiem oraz zapoznać się z indywidualnymi losami osób więzionych w KL Auschwitz w trakcie podsumowujących warsztatów.

Zajęcia skłoniły nas do refleksji nad takimi pojęciami jak WOLNOŚĆ, SOLIDARNOŚĆ, POSZANOWANIE PRAW I GODNOŚCI CZŁOWIEKA 🇵🇱 w obliczu okupacji i niewoli.

❤️„Kto nie pamięta historii skazany jest na jej ponowne przeżycie”❤️

G. Santayana

Link do zdjęć: https://drive.google.com/…/1oqUZ_QgVjMq7j…

Meet Google Drive – One place for all your files

accounts.google.comMeet Google Drive – One place for all your filesGoogle Drive keeps your files backed up and easy to reach from any phone, tablet or computer. Start with 15 GB of Google storage at no cost.