Koło Debat triumfuje!

❤️Piękne chwile, mnóstwo wspomnień, setki godzin przygotowań.❤️

Za nami udział dwóch drużyn 🤵Szkolnego Koła Debat III LO w MPDO – nareszcie w „realu”, nareszcie w Poznaniu.

Zespoły w składzie: 👉Łukasz Hachlowski 2b, 👉Emil Marzec 3b, 👉Julia kozub 3c, 👉Julia Zdziechowska 2ce oraz 👉Maja Zych 2f, 👉Julia Bęben 2c, 👉Piotr Pluta 2a, 👉Matylda Lis 2f wyszły z fazy grupowej, dotarły do 1/16 finału✌️.

Tu w bardzo trudnym dwumeczu z I LO z Gdańska i II LO z Poznania, przegranym tylko 3 punktami na 40, zakończyli udział w MPDO.

⚡️Zmierzyliśmy się z tezami: ” Ruch feministyczny powinien wspierać kobiece grupy samozwańczych strażniczek prawa.”, „Państwa rozwijające się powinny szeroko implementować strategię reuse ponad recykling.”.

Trochę zabrakło szczęścia, ale nasza pozycja drużyn debatujących na poziomie zaawansowanym została utrwalona

❤️Piszemy piękną historię

😍Małgorzata Janczur