„Małopolska Chmura Edukacyjna – nowy model nauczania”.

W dniu dzisiejszym (⏱7 grudnia) grupa naszych uczniów uczestniczyła w zajęciach naukowych o charakterze warsztatowym, w ramach projektu unijnego ☝️”Małopolska Chmura Edukacyjna – nowy model nauczania”.
Zajęcia odbywały się w 🐛Instytucie Zoologii i Badań Biomedycznych Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tematem spotkania była budowa i funkcjonowanie układu krążenia człowieka. W części praktycznej zajęć dokonywaliśmy obserwacji ❤️serca wieprzowego, bardzo podobnego do serca człowieka. Uczniowie wykonywali samodzielnie przekroje serc, obserwując namacalnie ich strukturę anatomiczną i poznając tajniki ich budowy.
Zajęcia były niezmiernie ciekawe i zostaną na pewno zapamiętane na długo.
👌Dziękujemy serdecznie kadrze naukowej Uniwersytetu Jagiellońskiego!