Mecz Charytatywny w Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”

Trójkowicze!
21 listopada w ramach Olimpiady „Zwolnieni z Teorii”odbył się Charytatywny Turniej Trójkowiczów, czyli wydarzenie polegające na rywalizacji pomiędzy uczniami a nauczycielami naszego liceum. Uczestnicy starli się ze sobą w siatkówce, dwóch ogniach oraz teleturnieju „Kocham Cię Trójko”. Po zaciętej walce siatkówkę oraz „Kocham Cię Trójko” wygrali nauczyciele, a dwa ognie uczniowie. Serdecznie gratulujemy!
Celem przedsięwzięcia było zebranie jak największej kwoty dla dzieci z chorobami nowotworowymi- udało nam się zebrać prawie 2000 złotych! Za co bardzo dziękujemy!
Dzięki naszym sponsorom- uczestnicy mogli wygrać 4 vouchery na kręgle do Hali Centralnej oraz 3 vouchery na paintball- żeby wziąć udział w losowaniu, należało wydać 20 zł na kiermaszu ze słodkościami lub wpłacić 10 zł. Dzięki sklepowi Market Point na Alei Pokoju 78 uczestnicy podczas wydarzenia otrzymali paczki wypełnione przekąskami!
Chcemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu Turnieju – uczestnikom zespołów uczniów oraz nauczycieli, Justynie Kaczmarczyk, której piękny występ muzyczny rozgrzał nasze serca, zespołowi cheerleaderek, który uświetnił wydarzenie, technicznym fotografom, komentatorom, uczniom klas 2a oraz 2f, obsługującym kiermasz oraz stoisko z puszkami, Piotrowi Plucie i Alanowi Kozłowskiemu za stworzenie cudownej atmosfery na trybunach,
Trójkowiczom, którzy wsparli zbiórkę oraz cudownej widowni!
Dziękujemy!
Organizatorzy Charytatywnego Turnieju Trójkowiczów