Obóz krajoznawczo-sportowy

W dniach 📆3-5 kwietnia odbył się obóz ⛷krajoznawczo sportowy w 🗻Bukowinie Tatrzańskiej.
🔸Pierwszy dzień spędziliśmy w 👉Szczawnicy. Następnie po zakwaterowaniu i pysznym obiadku rozpoczęły się rozgrywki sportowe, a także zajęcia taneczne pod okiem instruktorki fitness. Na zakończenia dnia udaliśmy się na regenerację w saunie, jacuzzi oraz na basenie.
🔹Drugi dzień rozpoczęliśmy spacerem w iście zimowych warunkach po👉 Dolinie Chochołowskiej, a następnie udaliśmy się do 👉Centrum Edukacji Przyrodniczej w Zakopanem. Wtorkowe popołudnie to dalszy ciąg rozgrywek sportowych oraz ognisko w Wiacie Góralskiej połączone z pieczeniem kiełbasek oraz tańcami pod okiem DJ-a Zaręby. Na zakończenie naszej eskapady odwiedziliśmy 👉Termy Chochołowskie i zregenerowani, uśmiechnięci wróciliśmy do Krakowa.